עד 120 - ראשון לציון

אולם לאירועים

בלב שכונת וילות יוקרתית ובסמוך לצירי תנועה ראשיים בראשון לציון, ממתינים לכם אולמות האירוח של מתחם עד 120. אולמות האירוח במתחם מותאמים למגוון רחב של צרכי אירוח והם מיועדים בין היתר גם לאירועי בוטיק משפחתיים וגם לאירועים עסקיים וכנסים.

אולמות האירוח במתחםעד 120 ראשון לציון, מאפשרים לכם ליהנות מחוויית אירוח אינטימית ונעימה המשלבת בתוכה את כל מה שצריך בשביל האירוע המושלם, החל מסידורי ישיבה (בהתאם לאופי וצרכי האירוע), דרך מערכות מתקדמות וחדישות של הגברה ותאורה ועד לתפריטי אירוח מפנקים. באולם האירוח המרכזי העומד לרשותכם במתחם, תוכלו ליהנות גם מחצר מטופחת המיועדת לטקסי קבלת פנים.

לרשותכם, צוות ניהול והפקה מקצועי ומיומן אשר ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע. צרו איתנו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו ליהנות מחוויית אירוח קסומה ומפנקת.

עוֹד...

כנסים ואירועים עסקיים

מתחם הדיור המוגן עד 120 ראשון לציון, ממוקם בלב שכונת וילות יוקרתית במערב העיר. במתחם, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לכל צרכי האירוח וההפקה הנחוצים לכם במסגרת הפקת כנסים, הרצאות, ימי עיון ואירועים עסקיים מכל סוג ולכל מטרה.

בשטח המתחם עומדים לרשותכם אולמות אירוח בגדלים שונים הכוללים בין היתר אולם הרצאות מודרני ומאובזר המותאם לכ-200 אורחות ואורחים. אולמות האירוח וכיתות הלימוד במתחם עד 120 ראשון לציון, מותאמים לכל צרכי האירוח העסקי, החל מכנסים מקצועיים, הרצאות וימי עיון, דרך סדנאות והשתלמויות ועד להפקת אירועים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר.

אולמות האירוח וכיתות הלימוד במתחם מאובזרים במערכות הציוד החדישות ביותר וניתן למצוא בהם גם פתרונות אירוח וישיבה בהתאם לצרכי האירוע העסקי, הכנס המקצועי וכדומה. לרשותכם, שירותי אירוח והפקה מלאים הכוללים גם חבילות בופה וכיבוד עשיר ומגוון לאורך כל שלבי האירוח.

עוֹד...

חדרי ישיבות להשכרה

עומדים לקיים ישיבת הנהלה חשובה או כל ישיבת עבודה אותה תרצו לקיים מחוץ לכותלי המשרד? אצלנו ב-עד 120, מתחם דיור מוגן בראשון לציון, עומדים לרשותכם מספר אזורי אירוח בגדלים שונים המותאמים בין היתר למטרות אירוח מקצועי של ישיבות הנהלה וישיבות עבודה למספר מצומצם או גדול של משתתפים.

מתחם הדיור המוגן עד 120 ממוקם בלב שכונת וילות במערב ראשון לציון ובסמוך לצירי תנועה ראשיים ותחנת הרכבת ראשונים. במתחם, מגוון רחב של אולמות וחדרי ישיבות המותאמים באופן פרטני לאירוח ישיבות הנהלה וישיבות עבודה. מתחמי האירוח המוצעים לכם ב-עד 120 ניתנים להשכרה על בסיס שעתי והם מאובזרים בכל מתקני האירוח הנחוצים לכם למטרות קיומן של ישיבות הנהלה וישיבות עבודה מכל סוג. כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מגוונים, ציוד טכני בהתאמה אישית, שירותי אירוח באולם קבלת הפנים ושירותים נוספים אותם ניתן להזמין מאיתנו מראש. כמו כן, עומד לרשותכם אולם הרצאות גדול ומאובזר (ישיבת תיאטרון) המותאם לכל מטרת אירוח לקהל של עד 200 משתתפים.

עוֹד...

כיתות לימוד להשכרה

עד 120 הינו מתחם דיור מוגן המשלב בתוכו מספר אזורי אירוח נפרדים המיועדים ומותאמים להפקת אירועים, כנסים וימי עיון מכל סוג ולכל מטרה. באזורי האירוח הנפרדים של מתחם עד 120, ממתינות לכם גם כיתות לימוד בגדלים שונים המיועדים לצרכי אירוח סדנאות, השתלמויות, ימי עיון מקצועיים וכדומה. כיתות אלו מאובזרות במערכות מולטימדיה חדישות והן ניתנות להשכרה על בסיס שעתי, יומי או שבועי בהתאם לצורך.

בכיתות הלימוד במתחם עד 120 בראשון לציון, תוכלו לקיים ימי עיון, סדנאות והשתלמויות באווירה נינוחה ונעימה וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה הכוללים בין היתר: תפריטי בופה וכיבוד לאורך כל יום העיון, סידורי ישיבה בהתאם למספר המשתתפים וצרכי הלימוד, אבזור כיתת הלימוד במערכות שונות בהתאם לצורך ועוד.


עוֹד...
התקשרו:
סמילנסקי 40, ראשון לציון
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת