הכוורת - בית חורון

אירועים

אל מול נופי הרי ירושלים ובסמוך לשמורות טבע קסומות, ממתין לכם מתחם האירוח הכפרי הכוורת, מקום אינטימי ומושלם לאירועים קטנים בבית חורון.  במתחם הכוורת, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח מלאים לכל סוגי האירועים עד 120 משתתפים, וכל זאת במסגרת אירועים המתקיימים במפרסת הצופה לנוף משכר של טבע אותנטי ופראי. במתחם, עומד לרשותכם גם חדר אירועים פרטי עם מסך ומקרן המיועד לאירועים עד 30 משתתפים.


במתחם הכוורת, תוכלו ליהנות ממטבח שף כשר חלבי (בהשגחת הרבנות הראשית מטה בנימין), המתמחה בין היתר גם במנות דגים מופלאות, כאשר כל תפריט האירוח במתחם הינו בהשגחת הרבנות הראשית מטה בנימין. כמו כן, פועלת במתחם חנות בוטיק המתמחה בייצור דבש, בירות דבש ופריטי ריהוט המיוצרים מכוורות ישנות.

כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות לשלב סיורי טעימות דבש וביקור במרכז המבקרים המאפשר לכם להיחשף לעולמם המופלא של הדבורים.


כנסים ואירועים עסקיים

מרפסת נוף הצופה להרי ירושלים, חדר אירוח פרטי ומאובזר, מרכז מבקרים פעיל ומטבח שף המתמחה בתפריט חלבי – דגים, כל אלו ועוד ממתינים לכם במתחם הכוורת, מתחם לכנסים בבית חורון.


במתחם, ניתן לקיים את כל סוגי הכנסים לקהל של 30 עד 120 משתתפים, כאשר בכל אחד מאזורי האירוח (מרפסת נוף וחדר אירוח פרטי) הפועלים במתחם, תוכלו למצוא את כל מערכות האירוח וההפקה הנחוצות לכנס הבא שלכם.


מתחם הכוורת אשר הוקם על ידי הדבוראי עומרי רוזנר, מאפשר לכל אחד ואחת מהמבקרים בו, ליהנות מניתוק מוחלט מההמולה העירונית ולהתבשם מנוף שמסביב ומהאווירה הפסטורלית המאפיינת את המקום, כאשר צוות המקום, ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של הכנס, וכל זאת בהתאמה אישית מלאה לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם.

ימי כיף לחברות

עומדים לקיים יום כיף או גיבוש לעובדי החברה? מתחם הכוורת משלב בתוכו מרכז מבקרים פעיל ומזמין אתכם  ליהנות מסדנאות, הרצאות ופעילויות שונות בעקבות עולמן של הדבורים, וכל זאת בתוך מתחם אירוח פסטורלי המשלב בתוכו מרפסת נוף הצופה להרי ירושלים ושמורות הטבע הסמוכות.


במתחם הכוורת יהנו מאווירת אירוח כפרית ופסטורלית וממגוון רחב של אפשרויות אירוח המותאמות לכל צרכי הקבוצה. במתחם, שני אזורי אירוח בהם ניתן לקיים ארוחות קבוצתיות היישר ממטבח השף חלבי – כשר הפועל במתחם: מרפסת הנוף בה ניתן לארח עד 120 עובדים וחדר אירוח פרטי המותאם לקבוצות עד 30 איש. במרכז המבקרים של מתחם הכוורת, תוכלו ליהנות גם מחנות בוטיק המתמחה בייצור דבש ומוצריו. 


התקשרו:
בית חורון