יקבים לאירועים

מחפשים אחר יקבים בהם ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים? הגעתם למקום הנכון ! בקטגורית יקבים לאירועים תוכלו למצוא מידע מורחב של כל היקבים בהם ניתן לקיים אירועים פרטיים ועסקיים למספר כזה או אחר של משתתפים. היכנסו לדפי המידע המופיעים לפניכם ובחרו את היקב בו תרצו לחגוג את האירוע הבא שלכם.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

יקב נטוף - כפר טרומן

יקב נטוף מזמין אתכם לערוך אירוע באווירה קסומה וייחודית. בחצר היקב, בין עצי זית וגפנים נערכים אירועי בוטיק של עד 60 איש.

יקב פאר - טל שחר

יקב פאר, יקב בוטיק במושב תל שחר שבעמק שורק, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח לאירועים פרטיים ועסקיים עד 100 משתתפים.

יקבי קדמא - כפר אוריה (בקרבת שער הגיא)

אם גם אתם רוצים ליהנות מנוף מרהיב שישתלב בעיצוב האירוע שלכם, יקבי קדמא זה המקום לחגוג בו!

בר בכרם - חזון

בר בכרם, מתחם אירועים פסטורלי הממוקם במושב חזון שבגליל התחתון, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות אירוח באווירה קצת אחרת.

יקבי בנימינה - מרכז מבקרים - בנימינה

אולמות יקבי בנימינה מאפשרים עריכת אירועים פרטיים ועסקיים, כולל קיום ישיבות וימי עיון, סדנאות ופעילויות מגוונות לחברות וארגונים, במגוון אולמות וחדרים בעיצובים מיוחדים.

יקבים לאירועים הפכו בשנים האחרונות לאחד מהלוקיישנים המסקרנים ביותר לקיום אירועים פרטיים ועסקיים כאחד. היקבים בהם ניתן לקיים את האירועים השונים, הם למעשה יקבים בהם פועל מרכז מבקרים ומתחם אירוח בגודל כזה או אחר, כאשר שירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם ביקב כוללים בתוכם את כל מרכיבי האירוח הנחוצים לכם מעיצוב שולחנות ותפריטי אירוח מגוונים ועד לשירותי הגברה, תאורה ושירותי הפקה נוספים. יקבים לאירועים תוססים - בקטגוריית יקבים לאירועים תוכלו למצוא "ליין אפ" של כל היקבים בהם ניתן לקיים סוגי אירועים שונים, כאשר לכל יקב דף מידע משלו ובו תוכלו למצוא מידע מפורט על מאפייני האירוח של המקום. אם גם אתם חולמים על אירוע תוסס זה הזמן לבחור את היקב בו תקיימו את האירוע.