פרסום באתר

פרסום באתר מקומות לאירועים

גילן פרסום ואינטרנט בע"מ הקימה את אתר מקומות לאירועים על מנת לספק פלטפורמה וירטואלית לעסקים שבתחום האירועים. אם אתם בעלי עסק המבקשים להרחיב את בסיס הלקוחות שלכם ולקדם את העסק שלכם, תוכלו לפנות לגילן פרסום ואינטרנט בע"מ לקבלת סיוע. אפשרויות הפרסום הזמינות באתר אתרי האירועים כוללות עמוד מורחב הכולל את השירותים שלך, לוגו, גלריית תמונות, פרטי התקשרות כגון טלפון, טלפון נייד, דוא"ל ושם איש קשר.
הנכם מוזמנים לפנות אל חברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ לפרסום באתרי החברה:  [email protected] או בטלפון  073-7575865
 

מסלולי פרסום

מסלול פרסום שנתי
 באתר של גני אירועים הוא דרך מצוינת לעסקים למקד את הקהל הרצוי להם. עם דף מידע מקיף ותשלום לשנה, פרסום באולמות אירועים מספק יתרונות רבים. ראשית, זה מוביל לתנועה מוגברת באתר כאשר מבקרים מחפשים מידע על המקום. בנוסף, הוא מציע גישה ממוקדת, המאפשרת לעסקים להגיע לקהל מתעניין ולהימנע מבזבוז מאמצי פרסום. לבסוף, פרסום באולמות אירועים מבוססים יכול לעזור לבנות אמינות מותג ולהעלות את המודעות.

מסלול פרסום לידים - תשלום עבור שיחות המתקבלות באתר אתרי אירועים
אם אתם מחפשים דרך להגדיל את בסיס הלקוחות שלכם ולקדם את העסק שלכם, גילן פרסום ואינטרנט בע"מ דואגת לכם. במסלול פרסום הלידים שלנו, אתה משלם רק עבור שיחות שאתה מקבל מלקוחות פוטנציאליים המעוניינים בשירותים שלך.

מסלול סוכנים - ייצוג מבוסס עמלות
אם אתם בעלי מקום אירועים המעוניינים להגדיל את מספר ההזמנות שלכם ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלכם, אתר האינטרנט של מקומות לאירועים מציע אפשרות של מסלול סוכנים. עם אפשרות זו, נציג של האתר יפעל כאיש קשר בין המקום שלך לבין לקוחות פוטנציאליים.
הנציג יעביר אליך פניות רלוונטיות ויספק ללקוחות מידע על המקום שלך. אם הוזמן אירוע באמצעות הנציג, תועבר עמלה לאתר לחברת גילן פרסום
צור קשר עם אתר אתרי האירועים עוד היום כדי ללמוד עוד על האפשרות 'מסלול סוכנים' וכיצד היא יכולה להועיל למקום האירוע שלך.

פרסום במקומות אירועים הוא דרך יעילה ביותר להגדיל את התנועה לאתר ולהגיע לקהל יעד. על ידי שימוש באפשרויות הפרסום השונות הזמינות, כגון מודעות באנר ורישומים ממומנים, עסקים יכולים ליצור קמפיינים פרסומיים מוצלחים שמניבים תוצאות. אל תפספסו את ההזדמנות לקדם את המוצרים או השירותים שלכם לקהל שבוי. התחילו לפרסם  עוד היום!

כל הזכויות שמורות לחברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ, אתר מקומות לאירועים בלבד