אודות / מדיניות אתר מקומות לאירועים

שימוש בקוקיס של אדוורדס - מדיניות פרטיות

האתר משתמש ב"עוגיות" (cookies) לצורך איסוף נתונים אנונימיים בקשר לשימוש בו לצרכים סטטיסטיים, למטרות פרסום ושיווק ולצורך אימות פרטים. אם אינך רוצה לקבל cookies, תוכל להמנע מכך על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלך. תוכל להיעזר בקובץ העזרה של הדפדפן על מנת לעשות זאת.

  

אתר מקומות לאירועים הוקם על ידי חברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ במטרה לשמש בית אינטרנטי לחוגגי ולמתכנני אירועים שונים מחד, ולבעלי מתחמי אירועים, מאידך.  


אירוע מוצלח מתחיל באתר מקומות לאירועים! אתר מקומות לאירועים הנו האתר המקצועי והמוביל בישראל המציע למתכנני אירועים שונים את כל המקומות לאירועים באתר אחד! האתר מרכז מקומות לאירועים מצפון ועד דרום ובחלוקה לקטגוריות שונות: גני אירועים, אולמות, מקומות קטנים/מסעדות, מקומות בטבע, אירועים בבתי מלון, פינות רומנטיות לזוגות, מקומות מיוחדים, מקומות לאירועים עסקיים, מקומות לאירועי חברה, מועדונים לבר/בת מצווה, אירועים בספא, מקומות לימי הולדת לילדים ועוד.


אנו באתר מקומות לאירועים קשובים לצרכים המשתנים ולטרנדים האופנתיים ופועלים לעדכן אתכם במקומות מיוחדים, מעניינים ובולטים אשר יסייעו לכם להפוך את החגיגה שלכם לאירוע חלומי. הנכם מוזמנים לגלוש באתר מקומות לאירועים ולהתרשם ממגוון עצום של מקומות לאירועים, לקבל רעיונות, ולבחור את המקום המועדף עליכם: לחגוג בלב הגליל, ליהנות מן האוויר הצלול של הרי ירושלים, להתחתן בלב טירה צלבנית, לראות נוף אורבני, לרקוד בבית אבן עתיק ברחוב רוטשילד בתל אביב, לאכול מטעמים באוהל בדואי, לשיר על גג העולם, ליהנות מעיצוב אירופאי מוקפד או מקסמה של יפו העתיקה... כל אלה ועוד נמצאים באתר מקומות לאירועים.


באתר מקומות לאירועים תמצאו את מבוקשכם במהירות. כל שעליכם לעשות הוא להתרווח על הכיסא להקליק על העכבר ולתכנן אירוע חלומי בלי לצאת כלל מן הבית. הנכם מוזמנים להמשיך את התכנון באמצעות אתרי הבית שלנו.


חברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ מתמחה בבניית ובפיתוח אתרים בתחום אירועים ושמחות.
אתרי החברה:   www.gilan.co.il


כל הזכויות שמורות לחברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ בלבד.
אתר זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הנה לשני המינים כאחד.