אירועים בבית כנסת

עומדים לקיים אירוע משפחתי ומחפשים אחר בתי כנסת באזור מגוריכם? בקטגוריית אירועים בבית כנסת ממתינה גם לכם רשימה מקיפה ועדכנית של כל בתי הכנסת בישראל בהן ניתן לקיים מגוון רחב של אירועים משפחתיים, החל מטקסי ברית/ה, דרך אירועי בר/בת מצווה ועד לקיומם של טקסי חופה מרגשים ואירועי חתונה קטנה. כמו כן, ניתן לקיים אירועי שבת חתן בבתי כנסת. ברשימת אירועים בבית כנסת, ממתינים לכם דפי מידע מורחבים על כל אחת מבתי הכנסת, באמצעותם תוכלו להיחשף לכל פתרונות האירוח וההפקה העומדים לרשותכם בשטח בתי הכנסת השונים. כנסו עכשיו לכל אחד מדפי המידע המורחבים המופיעים בגוף הרשימה, התרשמו ממתחמי האירוח השונים הממתינים לכם בשטח בתי הכנסת ובחרו את המקום המועדף עליכם ביותר.

עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

ניצני הארץ, מרכז אירוח, תוכן וחוויה ביישוב ניצן באזור אשקלון, מזמין אתכם ליהנות מקמפוס לאירועים המיועד בין היתר לאירועים פרטיים ועסקיים.

בית הכנסת הגדול בראשון לציון הנחשב לאחד מהמבנים האייקונים של העיר, מאפשר גם לכם לקיים במקום מגוון רחב של אירועים משפחתיים.

בית הכנסת שבת אחים בבת ים, מזמין גם אתכם ליהנות מאולם אירועים המותאם למגוון רחב של אירועים פרטיים לקהל של עד 350 משתתפים.

עד 350

בית ילין, בית אותנטי הממוקם בתוך נחלה חקלאית בעמק מוצא - בואכה ירושלים, מזמין אתכם להתרגש ממקום קטן ומיוחד לכל סוגי האירועים, עד 120 משתתפים.

עד 120

בית הכנסת היכל מאיר - לכל מי שרוצה ליהנות מחוויה רוחנית מיוחדת במינה, הכוללת הפקה מלאה ושליטה בפרטים הקטנים ביותר.

עד 350

בית כנסת האר"י הממוקם בלב הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים, מזמין גם אתכם לקיים טקסי חופה וטקסי עלייה לתורה במסגרת חגיגות החתונה/בר מצווה.

מלון קיבוץ לביא
מינימום 15 חדרים להזמנה

מלון קיבוץ לביא, מלון לאירועים בצפון, מזמין גם אתכם ליהנות מהמקום הכי נכון בגליל התחתון לאירוח אירועים עסקיים ופרטיים כאחד.

בית הכנסת האיטלקי, אחד מבתי הכנסת היפים והמפוארים ביותר בירושלים, מזמין גם אתכם לקיים טקסי חופה ובר מצווה, בהיכל תפילה מרשים ביופיו.

בית הכנסת במנהרות הכותל - ירושלים
החל מ- 45,000$

שערי תשובה, בית כנסת הממוקם בתוך מנהרות הכותל, מזמין גם אתכם לקיים טקסי חופה וטקסי עלייה לתורה באווירה קדושה ומרגשת.

בית כנסת חב"ד בעתיקה - באר שבע, מזמין גם אתכם ליהנות מבית כנסת מרהיב ביופיו לכל סוגי הטקסים הדתיים ואירועים בעלי אופי דתי.

עד 70
בית הכנסת הגדול בתל אביב
מחיר מנה החל מ- 527 ש"ח (המחיר לא כולל השכרת מתחם לחופה) + תוספת שירות של 12%

בית הכנסת הגדול בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות מהיכל תפילה מרשים ומעוצב המשלב בתוכו מתחם אקסקלוסיבי לכל סוגי האירועים.

בית הכנסת הגדול - ירושלים
מחיר מנה החל מ- 410 ש"ח (המחיר לא כולל השכרת מתחם לחופה) + תוספת שירות של 12%

בית הכנסת הגדול בירושלים, אחד מהיכלי התפילה המרשימים ביותר בישראל, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירועים מושלם לכל סוגי האירועים.

4 בתי כנסת הספרדים - ירושלים
החל מ-152 ש"ח לאדם (+תוספת שירות של 12%)

מתחם 4 בתי כנסת הספרדיים בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מסיורים מודרכים בלב הרובע ומאפשרויות שונות לאירוח אירועים בבתי הכנסת.

עד 150

מלון מי עמי, משלב בתוכו צמד בתי כנסת, היכל ראובן והיכל מאיר, בהם תוכלו לקיים טקסי עלייה לתורה לבר מצווה, טקסי ברית ואירועי ברית/ה.

בניין היכל שלמה בירושלים, מבנה מרשים ביופיו המשלב בתוכו בית כנסת, מזמין גם אתכם לקיים בו טקסי חופה ועלייה לתורה לבר מצווה.

ימין משה, בית הכנסת הספרדי בירושלים, מזמין גם אתכם ליהנות מאחד מבתי הכנסת המיוחדים ביותר לעריכת טקסי חופה ועלייה לתורה לבר מצווה.

עד 50

בית הארחה נתיבות, קמפוס תורני לאירועי בנתיבות, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח מושלם לאירועי שבתות חתן ואירועים.

בית הכנסת העתיק ביפו, הממוקם ברחוב מזל דגים בסמטאות יפו, מזמין אתכם ליהנות מאירועים קסומים בלב ליבה הפועם של יפו העתיקה.

בית חב"ד מרכז ירושלים, מאפשר גם לכן משפחות יקרות, לחגוג ברוב הוד ופאר את אירועי בר המצווה של ילדיכם באווירה ירושלמית אותנטית וחמה.

בית כנסת החורבה - ירושלים
החל מ-176 ש"ח לאדם

בית כנסת החורבה, בית כנסת ומרפסת לאירועים בלב העיר העתיקה בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח קסומה, מרגשת ובלתי נשכחת.

עד 200

אהבת שלום, בית כנסת לאירועים בנתניה, מאפשר גם לכם לקיים אירועים משפחתיים בתוך שטח בית הכנסת ולקיים במקום את כל הטקסים הדתיים הרלוונטיים לאירוע.

מרכז הקבלה, מתחם לאירועים ושבתות חתן בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח לכל סוגי האירועים ושבתות חתן.

עד 150

מוזמנים לחגוג איתנו בבית הכנסת רמב"ם חדרה את הרגעים המרגשים של החיים וליהנות מחוויה מיוחדת וממתחם מעוצב בהוד והדר.

עד 400

מוזמנים לחגוג איתנו אירועי עלייה לתורה בר מצווה וטקסי ברית מילה, עד 100 איש.

אוהל מועד, בית כנסת לאירועים בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות ממגוון אפשרויות אירוח לכל סוגי האירועים הפרטיים: בריתות, בר מצווה, אירועי חתונה וכדומה.

אווירה של קדושה וחג - בתי כנסת לאירועים


בית כנסת הוא ללא ספק לוקיישן מיוחד ומרגש להפקת אירועים משפחתיים מסויימים כגון: טקסי בר מצווה, טקסי ברית/ה וטקסי חופה. בחלק מבתי הכנסת ברחבי הארץ, תוכלו למצוא מתחמי אירוח הפועלים בתוך שטח המבנה בו ממוקם בית הכנסת ו/או בצמוד אליו, והדבר מאפשר לכם לקיים אירועים בבית כנסת באווירה של מתחם אירועים לכל דבר ועניין.

 

במקרים אלו, תוכלו ליהנות מהשילוב האידיאלי שבין קיום טקס העלייה לתורה, טקס החופה או טקס הברית בתוך שטח בית הכנסת באווירת קודש ייחודית לבין קיומו של אירוע חגיגי לבני המשפחה המורחבת והחברים במתחם האירוח הפועל בשטח בית הכנסת. סוג נוסף של אירועים בבית כנסת כולל את אירועי שבת החתן במסגרת חגיגות בר המצווה או אירועי החתונה, במסגרתם תוכלו לארח בני משפחה וחברים לאחת או יותר מסעודות השבת מיד לאחר קיום התפילה המסורתית בשישי בערב, שבת בבוקר ותפילת מנחה של שבת המתקיימת בשעות הצהריים המאוחרות. ברשימה שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על מתחמי האירוח הפועלים במספר בתי כנסת לאירועים ברחבי הארץ.


בתי כנסת בהם ניתן לקיים אירוע - חווית אירועים בבית כנסת מוסיפה תכנים חדשים לאירוע ולאו דווקא את התכנים הרגילים בכל אירוע כמו: קבלת פנים, טקס, ארוחה, הופעות וריקודים. כמו כן האווירה והתפאורה יוצרת הילת קדושה על כל אחד ואחת מהאורחים ומכניסה בהם חווית אירוע בלתי נשכחת. ישנם סוגים שונים של בתי כנסת המאפשרים קיום אירועים אצלם. יש כאלה המקצים מקום מיוחד ואפילו אולם על מנת לחסוך לבעלי השמחה הוצאות של הפקת אירוע באולמות וגני אירועים. יש מקומות בהם אירוע בבית הכנסת נעשה בתוך היכל התפילה ומאפשר לאורחים ולשאר הנוכחים ליהנות מהאירוע וליצור אווירה מיוחדת וקדושה. בנוסף, ישנם כיום חברות הפקה לאירועים המארגנות אירוע בבית כנסת ומספקות את כל הדרוש לרבות קייטרינג כשר איכותי וטעים ואת כל הפקת האירוע בשיתוף הרבנים וצוות האחראי בבית הכנסת.


תכנון אירוע בבית כנסת - אם אתם מעוניינים לערוך אירוע בבית כנסת המותאם לצרכים שלכם, לכמות האורחים, לסגנון העדה שלכם וכמובן לתקציבכם, כדאי להתחיל ולחפש מקום העונה על כל דרישותיכם בפורטל מקומות לאירועים ברשת. הפורטל מעדכן את מאגרי המידע שלו באופן שוטף ותחת בדיקות קפדניות הכוללות קריטריונים חשובים עבורכם כדי שתוכלו ליהנות מאירוע מושלם איכותי ובטוח. כל בית כנסת נבדק בצורה מדוקדקת ובכל מודעה תוכלו לקבל את מירב הפרטים החשובים שבית הכנסת מעניק לאורחי האירוע.


בחירת מקום בפורטל מקומות לאירועים - כיום מגוון בתי הכנסת ברחבי הארץ מאפשרים להעביר אירועים שונים בסדר גודל משתנה. גם עבורכם אירוע בבית כנסת יכול להתאים אפילו אם אתם חילונים. בפורטל מקומות לאירועים תוכלו לבחור בקלות ובמהירות את המקום המושלם עבורכם. בכל מודעה תמצאו את מירב הפרטים שהמקום מציע, אמצעי התקשרות וכמובן תמונות אותנטיות שייסעו לכם להתרשם מהמקום ומהאווירה. היכנסו ללינקים המופיעים ברשימה שלנו ותוכלו לבחור בקלות את המקום לאירוע הבא שלכם.