אירועים בבית כנסת

עומדים לקיים אירוע משפחתי ומחפשים אחר בתי כנסת באזור מגוריכם? בקטגוריית אירועים בבית כנסת ממתינה גם לכם רשימה מקיפה ועדכנית של כל בתי הכנסת בישראל בהן ניתן לקיים מגוון רחב של אירועים משפחתיים, החל מטקסי ברית/ה, דרך אירועי בר/בת מצווה ועד לקיומם של טקסי חופה מרגשים ואירועי חתונה קטנה. כמו כן, ניתן לקיים אירועי שבת חתן בבתי כנסת. ברשימת אירועים בבית כנסת, ממתינים לכם דפי מידע מורחבים על כל אחת מבתי הכנסת, באמצעותם תוכלו להיחשף לכל פתרונות האירוח וההפקה העומדים לרשותכם בשטח בתי הכנסת השונים. כנסו עכשיו לכל אחד מדפי המידע המורחבים המופיעים בגוף הרשימה, התרשמו ממתחמי האירוח השונים הממתינים לכם בשטח בתי הכנסת ובחרו את המקום המועדף עליכם ביותר.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

בית ילין - מוצא

בית ילין, בית אותנטי הממוקם בתוך נחלה חקלאית בעמק מוצא - בואכה ירושלים, מזמין אתכם להתרגש ממקום קטן ומיוחד לכל סוגי האירועים, עד 120 משתתפים.

בית הכנסת היכל מאיר - תל אביב

בית הכנסת היכל מאיר - לכל מי שרוצה ליהנות מחוויה רוחנית מיוחדת במינה, הכוללת הפקה מלאה ושליטה בפרטים הקטנים ביותר.

מרכז הקבלה אירועים - תל אביב

מרכז הקבלה, מתחם לאירועים ושבתות חתן בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח לכל סוגי האירועים ושבתות חתן.

בית הארחה נתיבות - נתיבות

בית הארחה נתיבות, קמפוס תורני לאירועי בנתיבות, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח מושלם לאירועי שבתות חתן ואירועים.

בית הכנסת שערי צדק - קריית אונו

מוזמנים לחגוג איתנו אירועי עלייה לתורה בר מצווה וטקסי ברית מילה, עד 100 איש.

בית הכנסת הגדול בתל אביב

בית הכנסת הגדול בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות מהיכל תפילה מרשים ומעוצב המשלב בתוכו מתחם אקסקלוסיבי לכל סוגי האירועים.

בית הכנסת רמב"ם - חדרה

מוזמנים לחגוג איתנו בבית הכנסת רמב"ם חדרה את הרגעים המרגשים של החיים וליהנות מחוויה מיוחדת וממתחם מעוצב בהוד והדר.

בת הכנסת הגדול - ירושלים

בית הכנסת הגדול בירושלים, אחד מהיכלי התפילה המרשימים ביותר בישראל, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירועים מושלם לכל סוגי האירועים.

בית כנסת הוא ללא ספק לוקיישן מיוחד ומרגש להפקת אירועים משפחתיים מסויימים כגון: טקסי בר מצווה, טקסי ברית/ה וטקסי חופה. בחלק מבתי הכנסת ברחבי הארץ, תוכלו למצוא מתחמי אירוח הפועלים בתוך שטח המבנה בו ממוקם בית הכנסת ו/או בצמוד אליו, והדבר מאפשר לכם לקיים אירועים בבית כנסת באווירה של מתחם אירועים לכל דבר ועניין.

 

במקרים אלו, תוכלו ליהנות מהשילוב האידיאלי שבין קיום טקס העלייה לתורה, טקס החופה או טקס הברית בתוך שטח בית הכנסת באווירת קודש ייחודית לבין קיומו של אירוע חגיגי לבני המשפחה המורחבת והחברים במתחם האירוח הפועל בשטח בית הכנסת. סוג נוסף של אירועים בבית כנסת כולל את אירועי שבת החתן במסגרת חגיגות בר המצווה או אירועי החתונה, במסגרתם תוכלו לארח בני משפחה וחברים לאחת או יותר מסעודות השבת מיד לאחר קיום התפילה המסורתית בשישי בערב, שבת בבוקר ותפילת מנחה של שבת המתקיימת בשעות הצהריים המאוחרות. ברשימה שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על מתחמי האירוח הפועלים במספר בתי כנסת מומלצים לאירוח אירועים ברחבי הארץ.