4 בתי כנסת הספרדים - ירושלים

בתי כנסת לאירועים

בלב הרובע היהודי שבעיר העתיקה ובאחד מהמתמחים התיירותיים ביותר באזור, ממתין גם לכם מתחם ארבעת בתי הכנסת הספרדיים של ירושלים העתיקה. במתחם, תוכלו לקיים סיורים משפחתיים וחווייתיים ולבקר בכל אחד מבתי הכנסת העתיקים אשר שימשו לאורך הדורות את הקהילה היהודית של הרובע, וזאת לצד אפשרויות שונות לאירוח אירועים וטקסים מהמסורת היהודית, לרבות, טקסי עלייה לתורה במסגרת חגיגות בר המצווה, טקסי ברית וטקסי חופה וקידושין.


לרשותכם, צוות מקצועי ומנוסה המלווה אתכם לאורך כל הדרך לאירוע ולסיור במתחם, תוך מתן דגש על כל צרכי האירוח וההפקה הנחוצים לכם לאירוע. זה הזמן להכיר את הקסם המיוחד של הרובע היהודי וליהנות מחוויית אירוח מרגשת ובלתי נשכחת בכל אירוע.

עוֹד...

חתונות

חולמים על אירוע חתונה אינטימי ומרגש באחד מהמקומות היפים ביותר בישראל? זה הזמן להכיר את מתחם ארבעת בתי הכנסת הספרדיים של הרובע היהודי בעיר העתיקה של ירושלים.


בכל אחד מבתי הכנסת תוכלו לקיים טקס חופה וקידושין מרגש במבנה היסטורי עם משמעות וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה לאירוע קסום ובלתי נשכח.

 

עוֹד...

בר מצווה

מתחם ארבעת בתי הכנסת הספרדיים הממוקם בלב הרובע היהודי של העיר העתיקה, מאפשר גם לכם ליהנות מטקסים מרגשים עם המון משמעות במסגרת עלייה לתורה לבר מצווה.


במתחם, תוכלו לשלב בין סיור משפחתי ברובע היהודי לביקור במתחם ואירוח מלא באחד מבתי הכנסת העתיקים של המתחם לצורך טקס עלייה לתורה של נער בר המצווה.

 

עוֹד...

בריתות

בלב הרובע היהודי של העיר העתיקה ובאחד מהמתמחים התיירותיים ביותר באזור, ממתינות גם לכם  מגוון רחב של אפשרויות לאירוח אירועי וטקסי ברית מילה.


במתחם, תוכלו לקיים את טקס הברית בכל אחד מארבעת בתי הכנסת העתיקים ולחבר את האירוע שלכם עם ההיסטוריה היהודית רבת השנים של המתחם. לרשותם, צוות הפקה מקצועי הדואג לכל הפרטים הקטנים והגדולים.

 

עוֹד...
ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

יורם ישעיהו

"אם גם אתם מתכננים אירוע בר מצווה בירושלים, אני רוצה להמליץ לכם על מתחם 4 בתי הכנסת הספרדיים בעיר העתיקה. קיימנו שם בר מצווה לאחרונה וזאת הייתה החוויה הכי מיוחדת שיכולנו להעניק לאורחים".

הוסף חוות דעת