בית כנסת החורבה - ירושלים

בית כנסת לאירועים

בלב העיר העתיקה של ירושלים ובמרחק הליכה מהכותל המערבי, ממוקם בית כנסת החורבה, אחד מבתי הכנסת היפים, המרשימים והמיוחדים ביותר בישראל בכלל וברובע היהודי בפרט.


בשטח בית הכנסת, תוכלו לקיים עלייה לתורה במסגרת חגיגות בר המצווה. במקביל, עומדת לרשותכם אפשרות לאירוח אירועים במרפסת החורבה הממוקמת בצמוד לבית הכנסת, תחת כיפת השמיים ואל מול הנוף הקסום של הרובע היהודי.


בשטח המרפסת תוכלו להתכנס וליהנות מתפריט פינגר פוד בלבד וזאת לצד פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע.

עוֹד...

עלייה לתורה לבר מצווה

חוגגים בר מצווה לילדיכם ומחפשים אחר מקום מיוחד ומרגש לטקס העלייה לתורה בירושלים? אצלנו בבית כנסת החורבה, תוכלו לקיים טקסי עלייה לתורה וליהנות מהאווירה הייחודית והקסומה של אחד מבתי הכנסת המרשימים ביותר ברובע היהודי ובעיר העתיקה של ירושלים.


לאחר טקס העלייה לתורה בשטח בית הכנסת, עומדת לרשותכם האפשרות לקיום אירוע אלגנטי במרפסת החורבה הצופה לנוף הקסום של הרובע היהודי, וזאת במסגרת אירועי ישיבה לקהל של עד 200 משתתפים.


במסגרת האירוע, תוכלו ליהנות מתפריט פינגר פוד ומפתרונות אירוח והפקה נוספים בהתאמה אישית.

 

עוֹד...

בריתות

בלב העיר העתיקה ובאחד מהמקומות הנחשבים לפנינה התיירות של הרובע היהודי, ממתין גם לכם בית כנסת החורבה, המקום המושלם לקיום טקסי ואירועי ברית מילה.


בבית הכנסת, הממוקם בתוך מבנה אשר נבנה לראשונה בתחילת המאה ה-18, תוכלו לקיים טקסי ברית מילה לצד תפילת המנחה, ולאחר מכך, להתכנס במרפסת וליהנות מפינגר פוד, באווירה נעימה אל מול הנוף הקסום של הרובע.


אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויה יהודית מרגשת ובלתי נשכחת במסגרת האירוח בבית הכנסת ובמרפסת החורבה.

 

 

עוֹד...
ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

משפחת יחזקאלי

"שחיפשנו מקום לחתונה רצינו מקום עם משמעות ונשמה יהודית ולכן הבחירה בבית כנסת החורבה הייתה לנו טבעית, אבל לא שיערנו עד כמה האירוע יהיה מרגש ומיוחד עבורנו ועבור כל האורחים".

הוסף חוות דעת