בית הכנסת רמב"ם - חדרה

בנייתו של בית הכנסת רמב"ם בחדרה, על שמו של גדול חכמי ספרד רבי משה בן מיימון ולזכרו של המנוח מאיר בן שמעון ,החלה אי שם בשנות השמונים ברחוב אחד העם בחדרה אך בנייתו נעצרה במשך שנים רבות מקשיי תקציב עד לשלהי שנת 2010, שאז התחברו חברי עמותה חדשים ומפרוטה לפרוטה אספו את הסכום הנדרש להקמת המבנה המפואר שלפניכם.


על עיצוב המבנה הופקדה האדריכלית העולמית נילי פורטוגלי שהחליטה לתת קווי עיצוב למבנה המרשים בסגנון בתי הכנסת העתיקים שבאיטליה ובצפת, בקשתות קמורות וגובה תקרה מרשים עם דגש על מוטיבים עתיקים בסגנון הבנייה


בית הכנסת מכיל 400 מקומות במבנה העליון ובחלקו התחתון ישנו בית מדרש פעיל במשך כל ימות השבוע לתפילות ושיעורים על ידי רבני בית הכנסת ואולם לאירועי בית הכנסת ולכלל הציבור המכיל 180 מקומות ישיבה.


חברי עמותת בית הכנסת לא התפשרו על שום פרט הן באולם בית הכנסת והן באולם האירועים הכל עשוי בטוב טעם וברמת הגימור הטובה ביות שיש


לאחרונה בישיבת חברי העמותה הנכבדים הוקמה יוזמה חדשה להזמין את הציבור הרחב לחגוג בבית הכנסת אירועי דת שונים כגון טקסי בריתות טקסי בר מצווה וחתונות בשילוב חזן בית הכנסת שאף ינחה ויעביר את הטקס בשילוב מוזיקלי.


לנוחות הציבור סגרנו עם ספקים שונים את כל הנדרש לאירוע מושלם, שהתחייבו לתת את השירות הטוב ביותר ובמחיר הוגן לבאים לחגוג אירועים  בבית הכנסת.


בברכת ברוכים הבאים ועד בית הכנסת רמב"ם הספרדי בחדרה.חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
אחד העם 13, חדרה
contact logo