בית הכנסת הגדול - ירושלים

בית כנסת לאירועים

עיצוב אדריכלי מרהיב ביופיו, אווירת אירוח מושלמת והקפדה יתרה על המרכיבים הגדולים והקטנים של האירוע, כל אלו ועוד ממתינים לכם באולם השמחות של בית הכנסת הגדול בירושלים, אחד מהיכלי התפילה הגדולים והמרשימים ביותר בישראל.


במתחם המשמחות של בית הכנסת הגדול, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים - בר/בת מצוות, חתונות, בריתות ועוד, ולהבטיח לעצמכם אירוע מרגש עם הילת קדושה.


עד 200 איש  לארוחה באולם  ועד 1000 איש לטקס / חופה.

עוֹד...

חתונות

בית הכנסת הגדול בירושלים, אחד מהמרכזים הרוחניים - דתיים התיירותיים הבולטים של העיר ירושלים, מזמין גם אתכם ליהנות מהמקום המושלם לאירוח טקסי חופה ואירועי חתונה באווירת אירוח ייחודית היוצרת הילת קדושה לאורך כל שלבי האירוע.

בשטח בית הכנסת הגדול, תוכלו ליהנות מעיצוב מוקפד ומדויק להפליא של היכל תפילה ומאולם שמחות בקומה התחתונה של בית הכנסת. לרשותכם, פתרונות אירוח והפקה מלאים הכוללים בין היתר: עיצוב חופות, סידורי ועיצובי שולחנות אירוח, תפריטי אירוח מפנקים, ומעל הכול, אווירה מושלמת שלא תמצאו באף מקום אחר.

עוֹד...

בר מצווה

חוגגים בר מצווה לילידכם וחולמים על האירוע המרגש והמושלם ביותר? אצלנו במתחם בית הכנסת הגדול בירושלים, תוכלו ליהנות מהשילוב האידיאלי בין היכל תפילה מעוצב הנחשב לאחד מהמקומות התיירותיים ביותר בעיר, לטקס העלייה לתורה והנחת התפילין, לבין אולם שמחות ססגוני המשלב בתוכו את כל מה שצריך לאירוע המושלם.


במתחם בית הכנסת הגדול, ניתן לקיים גם את טקסי העלייה לתורה בימי ראשון וחמישי וגם אירועי ערב נוצצים במסגרת חגיגות בר המצווה לאורך כל ימות השבוע. כמו כן, תוכלו לקיים אירועי שבת חתן הכוללים את תפילת שחרית של שבת בשילוב טקס עלייה לתורה ולאחריה סעודת שבת כהלכתה.

עוֹד...

בריתות

בית הכנסת הגדול בירושלים, אחד מהיכלי התפילה היפים והמרשימים ביותר בישראל, מזמין גם אתכם, ההורים הטריים, ליהנות מהמקום המושלם לעריכת טקס ברית ואירועי ברית/ה. בשטח בית הכנסת הגדול, עומד לרשותכם היכל תפילה מרשים ביופיו לצד אולם שמחות בקומה התחתונה בו תוכלו לקיים סעודת ברית עשירה.


לרשותכם, צוות ניהול מקצועי מטעם המקום המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון והארגון של טקס הברית ואירועי הברית/ה. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח ייחודית המשלבת בין תכני חול ותכני קודש תוך הענקת משמעות לאירוע המיוחד.

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

משפחת מאירי

מקום מרשים, מיוחד ויפה, זכינו לחגוג בר מצווה לילד במקום. יש במקון בית כנסת ספרדי קטן וחמוד .מאוד אינטימי ובית כנסת האשכנזי ענק שמתאים לחתונה בר מצווה, ברית ואולם למטה לשמחות המקום מכיל בית כנסת בקומת כניסה , האוכל מאוד טעים, השירות היה מקסים והייתה בעיה קטנה של חנייה אבל לא בעיה למצוא באזור , לסיכום המקום מושלם לכל אירוע.

הוסף חוות דעת

קינג ג'ורג' 56, ירושלים
contact logo