מלון קיבוץ לביא

אירוח לשבת חתן

אווירה פסטורלית מול נופי הגליל והגולן, חדרי אירוח מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר ומגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לכל צרכי האירוח ולאורך כל השבת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במלון קיבוץ לביא, מלון לאירוח אירועי שבת חתן לחתונה ובר המצווה. בשטח המלון, עומדים לרשותכם 187 חדרי אירוח מרווחים ומעוצבים לצד אולם אירוח מרכזי לסעודות השבת. האירוח אצלנו משלב בתוכו מגוון רחב של פינוקים לאורך כל השבת ושימוש חופשי במתקני המלון הכוללים בין היתר בריכה מחוממת. כמו כן, תוכלו לקיים את כל תפילות השבת במבנה בית הכנסת המפואר של המלון.


לפרטים נוספים ומידע מורחב על חבילות האירוח אצלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...

אירועים פרטיים

מרכז הכנסים והאירועים של מלון קיבוץ לביא בגליל התחתון, מזמין גם אתכם ליהנות ממספר מתחמי אירוח המותאמים לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים, לרבות, כנסים מקצועיים. חוויית האירוח אצלנו משלבת בתוכה מגוון רחב של שירותים משירותי המלון, לרבות, תפריט שף אקסקלוסיבי בכשרות מהדרין, וזאת לצד ליווי אישי של צוות ניהול והפקה מקצועי מטעם המלון.


לפרטים נוספים, אל תהססו ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...

בית כנסת לאירועים

אצלנו במלון קיבוץ לביא, עומד לרשותכם מבנה בית כנסת מפואר המיועד ומותאם לאירוח אירועי חתונה וטקסי חופה וזאת לצד טקסי עלייה לתורה במסגרת חגיגות בר המצווה. חוויית האירוח אצלנו משלבת בתוכה מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית, לרבות, תפריטי שף בכשרות מהדרין.


רוצים לדעת עוד על חוויית האירוח שלנו? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...

כנסים ואירועים עסקיים

מרכז הכנסים והאירועים של מלון קיבוץ לביא, מזמין גם אתכם ליהנות מאולם כנסים מודרני ומעוצב המותאם לכל סוגי הכנסים המקצועיים והעסקיים באווירה אלגנטית ומכובדת. אולם הכנסים שלנו מאובזר במערכות ציוד מתקדמות מסוגן המותאמות לכל צרכי האירוח של כנסים ברמה בינלאומית. כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מגוונים ומשירותי הפקה בהתאמה אישית על ידי צוות הניהול וההפקה של המלון. לצד אולם הכנסים שלנו, תוכלו ליהנות גם מאולם אירוח המותאם לאירועים עסקיים עד 180 משתתפים.


לפרטים נוספים ומידע מורחב על חבילות האירוח שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

 

עוֹד...

חדרי ישיבות

במרכז הכנסים והאירועים של מלון קיבוץ לביא שבגליל התחתון, ממתין לכם בין היתר חדר ישיבות מודרני ומעוצב המותאם לכל סוגי המפגשים העסקיים, ישיבות דירקטוריון וכדומה. במסגרת האירוח בחדר הישיבות שלנו, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית הכוללים בין היתר תפריטי אירוח מגוונים ושימוש במערכות ציוד שונות המותאמות לצרכי הישיבה/מפגש עסקי.

 

עוֹד...
צור קשר
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

שלומי

תודה לצוות הניהול של מלון לביא על אירוח מופתי ומכל הלב לאורך כל השבת. אנו שמחים שבחרנו במלון לביא כמקום לאירוח שבת חתן במסגרת חגיגות בר המצווה של ילדנו הבכור.

הוסף חוות דעת