יקב חיטים - נווה מבטח (בקרבת גדרה)

יקב לאירועים

במרכז המבקרים של יקב חיטים, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים המשפחתיים לצד ימי הולדת למבוגרים, ולהבטיח לעצמכם אירוע/מפגש משפחתי באווירה כפרית ומפנקת. במקום, עומד לרשותכם חדר אירוח פרטי למפגשים אינטימיים עד 35 איש, וזאת לצד מתחם אירוח חיצוני תחת כיפת השמיים לאירועים עד 100 משתתפים (בהתאם לתנאי מזג האוויר).


במסגרת האירוח אצלנו, תוכלו ליהנות משירותי קייטרינג בהתאמה אישית, שירותי עיצוב וסידור שולחנות אירוח, טעימות יין ממיטב תוצרת היקב ופתרונות אירוח נוספים אותם ניתן להתאים לאופי וסוג האירוע.


אנו מזמיניםאתכם ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות המקום ולהיחשף לכל חבילות האירוח האטרקטיביות שלנו לאירועים באווירה כפרית ומפנקת.

 

עוֹד...

חדר פרטי לאירועים

במרכז המבקרים שלנו, עומד לרשותכם חדר אירוח פרטי המותאם לכל סוגי האירועים האינטימיים לקהל של עד 35 משתתפים. בחלל החדר, תוכלו ליהנות מעיצוב כפרי וחלונות הפונים לנוף המושלם של הכרם. כמו כן, תוכלו ליהנות ממערכות אירוח בעיצוב כפרי, מסך טלוויזיה 65 אינץ' ומערכות תאורה והגברה. לצד כל אלו, אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של שירותי אירוח מפנקים בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע, וביניהם, שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר ושירותי עיצוב וסידור שולחנות אירוח. כמו כן, תוכלו ליהנות מחגיגת טעימות של תוצרת היקב ולהבטיח לעצמכם אירוע פרטי/עסקי באווירה נעימה, כפרית ומפנקת.


למידע נוסף על חבילות האירוח שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. אירועי חברות

חדר אירוח פרטי לאירועים עסקיים עד 35 איש וחצר כרם פסטורלית לאירועי חברות עד 100 איש, כל אלו ועוד ממתינים לכם במרכז המבקרים של יקב חיטים, יקב משפחתי לאירועי בוטיק.


במסגרת האירוח אצלנו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע, וביניהם, שירותי קייטרינג, שירותי עיצוב וסידור שולחנות אירוח ושירותי הגברה ותאורה. לצד כל אלו, תוכלו ליהנות מחוויית טעימות של תוצרת היקב וליהנות מאווירת אירוח כפרית ומפנקת המותאמת כמו כפפה ליד לכל סוגי האירועים העסקיים.


אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לשמוע על חבילות האירוח שלנו ולהבטיח לעצמכם את הלוקיישן המושלם לאירוע העסקי הבא שלכם.

עוֹד...
צור קשר
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת