מלון נס עמים

מלון לאירועים

עומדים לקיים כנס מקצועי, סמינר או כל יום עיון אחר בצפון? אצלנו במלון נס עמים הממוקם בין עכו לנהריה בתוך סביבה פסטורלית, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה לכל מטרת כנס או אירוע. בשטח המלון, עומדים לרשותכם מספר אולמות וכיתות לימוד לקהל של החל מ-15 ועד 140 איש בהתאמה, כאשר כל אולם וכיתת לימוד מאובזרים במיטב מערכות הטכנולוגיה. בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה המשלבים בתוכם ארוחות שף לבאי הכנס/סמינר/יום עיון וכדומה, וזאת לצד שימוש חופשי במתקני המלון הכוללים בין היתר שטחי דשא נרחבים עם פינות ישיבה פסטורליות, לובי מעוצב, עמדות תה/קפה ועוד.

 

אולמות האירועים והכנסים העומדים לרשותכם בשטח המלון, מותאמים למגוון רחב של מטרות אירוח לקהילה העסקית, כאשר חלק מהאולמות יכולים לשמש אתכם ככיתות לימוד לימי עיון והשתלמויות וחלק מהאולמות יוכלו לשמש אתכם לכנסים, הרצאות וכדומה. בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח ולינה לבאי הכנס באחד מ-48 חדרי האירוח שבשטח המלון.

 

עוֹד...

שבת חתן

מתחתנים או חוגגים בר מצווה לילדיכם ומחפשים את המקום המושלם בצפון לאירועי שבת חתן? זה הזמן להכיר את מלון נס עמים, מלון באווירה כפרית ובסביבה פסטורלית המאפשר לכם ליהנות מכל מה שצריך לשבת המושלמת והחווייתית ביותר לכל בני המשפחה. בשטח המלון, תוכלו ליהנות מחבילות אירוח על בסיס פנסיון מלא המשלב בתוכו גם לינה באחד מ-48 חדרי האירוח ו-8 דירות האירוח של המלון, גם מתפריט שף עשיר ומגוון לכל אחת מסעודות השבת וגם ליווי אישי של צוותי אירוח וניהול המלווים אתכם ואת האורחים שלכם לאורך כל השבת.

 

בנוסף, תוכלו ליהנות משימוש חופשי במתקני המלון הכוללים בין היתר: חדר משחקים, אולמות אירועים בגדלים שונים, לובי יוקרתי, חדרי משחקים לילדים, פינות ישיבה פסטורלית בחצר רחבת הידיים של המלון ועוד.

 

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. כנסים. הרצאות

אצלנו במלון נס עמים, מלון אורחים יוקרתי בצפון, תוכלו להבטיח לעצמכם את האווירה הקסומה, הפסטורלית והמיוחדת במסגרת אירוח כנסים, הרצאות, ימי עיון והשתלמויות.

 

בשטח המלון, עומדים לרשותכם 5 חללי אירוח בגדלים שונים היכולים לשמש אתכם גם ככיתות לימוד וגם מאולמות כנסים ואירועים לכל מטרה. לצד זאת, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים המותאמים באופן אישי לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם, וכל זאת בתוך סביבה פסטורלית עם מרחבים ירוקים ומתקני אירוח מפנקים. לרשותכם, חבילות אירוח המשלבות בתוכן ארוחות בוקר/צהריים לצד פתרונות לינה לבאי הכנס וימי ההשתלמות. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח מיוחדת באווירה כפרית ובסביבה הפסטורלית של מלון נס עמים.

 

עוֹד...

אירועים פרטיים

עומדים לקיים אירוע אינטימי  למספר מצומצם של משתתפים? אצלנו במלון נס עמים, מלון אורחים יוקרתי בצפון, תוכלו להבטיח לעצמכם את המקום הנכון לאירוח אירועים קטנים ואינטימיים מכל סוג לקהל של החל מ-15 ועד 140 איש.


במסגרת האירוע, תוכלו ליהנות מתפריט שף המלון וממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המוצעים לכם על ידי צוותי הניהול והאירוח המנוסים של המלון. לצד כל אלו, תוכלו ליהנות גם מחבילות אירוח כולל לינה עם פנסיון מלא לפני ואחרי האירוע.


להיכרות עם חבילות האירוח האטרקטיביות שלנו לאירועים קטנים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...
התקשרו:
contact logo