פנתרה גג לאירועים Panthera - תל אביב

אירועים פרטיים

מול תפאורת נוף אורבני של העיר הגדולה ובאחד ממגדלי העסקים המובילים של תל אביב, צמוד לשרונה מרקט ובקרבת תחתנת רכבת השלום, ממתינה לכם חוויית האירוח של פנתרה, חלל אירוח מושקע וייחודי המשלב בתוכו שטח גג לכל סוגי האירועים הפרטיים עד 200 משתתפים.


במתחם, המעוצב הסגנון ניו- יורקי עם דגש על חומרים טבעיים ועיצוב רומנטי, הרמוני ומתוחכם, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים, וליהנות בין היתר מחבילות אירוח מושקעות שיש בהן הכול, מתפריט שף, דרך בר אלכוהול חופשי ועד לשירותי הגברה ותאורה.


מתחם Panthera, נבחר כבר 3 שנים ברציפות כחלל היפה והטוב ביותר בעיר הגדולה, וככזה, אנו מקפידים לשים דגש על הפרטים הקטנים ביותר ההופכים כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת עבור כל אחד ואחת מהאורחים.

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. כנסים. הרצאות

תשכחו מכל מה שידעתם על מתחמי אירוח לאירועים עסקיים בתל אביב ובואו להכיר את פנתרה, מועדון עסקי וחלל אירוח שנבחר כבר 3 שנים ברציפות לחלל האירוח היפה והטוב ביותר בעיר הגדולה. במקום, ממתין לכם בין היתר ROOFTOP עם נוף אורבני המותאם לכל סוגי האירועים העסקיים, ממסיבות קוקטייל ועד לאירועי קד"מ, השקות, אירועי חברה וכדומה.

שטח הגג שלנו, יאפשר גם לכם ליהנות מחוויית אירוח מושלמת המותאמת לכל צרכי האירוע. בנוסף, ממתינה לכם אצלנו חבילת אירוח מושלמת המורכבת מתפריט שף חווייתי, בר אלכוהול חופשי, צוות אירוח מקצועי המלווה אתכם לאורך כל הדרך, מערכות הגברה ותאורה ועיצוב קונספטואלי לשולחנות האירוח וכדומה.

רוצים לדעת יותר? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...
צור קשר
מגדל תיכון תל אביב, הארבעה 19, תל אביב
contact logo