אירועים באווירה כפרית - קיבוץ נען

אירועים

בקיבוץ נען שוכן מקום קסום ומיוחד, מוקף בטבע ומתובל באווירה המיוחדת של הקיבוץ, עם שקט וציוץ ציפורים. במתחם צוות מסור, מקצועי ומחויך, ובעיקר מאוד אוהב את מה שהוא עושה.

אנחנו מציעים לכם מקום מעוצב עם מראה ייחודי משלנו, נעים ואינטימי עד 150 איש לאירוע פרטי או לכנס חברה.

האולם ממוזג עם מרפסת מקורה רחבת ידיים לקבלות פנים, ורחבת אמפי מרוצפת אבן כורכר טבעית עם ריהוט גן וריהוט אלטרנטיבי כולל שמשיות. משקיף על נוף קיבוצי של דשאים ועצי פיקוס ירוקים בני 85 שנה.

ליווי אישי ומקצועי וכמובן הרבה שמחה.

עוֹד...

כנסים ואירועים עסקיים

בליבו של קיבוץ נען, בין עצים עתיקים ומדשאות ירוקות, ממתין לכם מתחם אירועים עסקים המותאם ומיועד לכל מטרה עסקית נדרשת מכנסים ואירועים עסקיים, דרך הרצאות וסדנאות בפני קהל ועד ישיבות הנהלה, סדנאות לימוד ועוד.

במתחם, מספר אולמות אירוח שונים שבכל אחד מהם ניתן לקיים הרצאות בפני קהל של עד 22, 50 ו-180 איש בהתאמה. בכל אולמות האירוח במתחם, תוכלו למצוא: מערכת מולטימדיה חדשנית, סידורי ישיבה בהתאם לצרכי ההרצאה, פינת קפה/תה ושתייה קלה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי כיבוד קל ואפשרות לשילוב ארוחת.

אם גם אתם רוצים לקיים הרצאות בכל נושא באווירה פסטורלית ונעימה, זה הזמן ליצור איתנו קשר, להגיע לסיור במקום ולהבטיח את מקומכם להרצאה הבאה אותה אתם מתכננים.

עוֹד...

כיתות לימוד

מתחם האירועים העסקי בקיבוץ נען, הינו מתחם אירוח עסקי המותאם למגוון רחב של פעילויות עסקיות כגון: אירועים, כנסים, ישיבות הנהלה, הרצאות וכדומה. במתחם, מספר כיתות לימוד להשכרה בגדלים שונים המיועדים לקהל משתתפים של עד 12, 22 ו-50 איש בהתאמה.

כיתות הלימוד במתחם מאובזרות במערכות מולטימדיה חדישות ומערכות ישיבה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי אירוח מפנקים הכוללים: פינת תה/קפה ושתייה קלה, כיבוד קל לאורך כל שעות הפעילות וארוחת צהריים בשרית בתיאום מראש.

את הכיתות במתחם ניתן לשכור על בסיס שעתי, יומי, שבועי או תקופתי בהתאם לתכנית הלימוד וצרכי הלקוח.

לפרטים נוספים והזמנות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...
התקשרו:
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

משפחת לוין

"שחיפשנו מקום פסטורלי לחתונה ישר נדלקנו על מתחם האירועים בקיבוץ נען ואחרי שקיימנו במקום את האירוע המושלם אנחנו רוצים להמליץ על המקום לכל מי שרוצה לקיים אירוע באווירה כפרית ומאוד נוצצת".

הוסף חוות דעת