מלון איביס - ירושלים

כיתות לימוד להשכרה

בקומה ה-8 של מלון איביס הממוקם במרכז ירושלים ואל מול הנוף המרהיב של העיר העתיקה וירושלים המודרנית, ממתין לכם אולם כנסים ואירועים היכול לשמש אתכם גם לצרכי השכרת כיתות לימוד.


בשטח האולם המשתרע על פני שטח כולל של 250 מ"ר, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של תצורות ישיבה אותן ניתן להתאים לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם. בין היתר תוכלו לקיים בשטח האולם מגוון רחב של ימי העשרה לצד הכשרות מקצועיות לקהל של עד 56 איש בתוצרת ישיבה של כיתת לימוד.

 

 

 

עוֹד...

כנסים

אצלנו במלון איביס הממוקם במרכז העיר ירושלים, תוכלו להבטיח לעצמכם את הלוקיישן הטוב ביותר לכל סוגי הכנסים המקצועיים לקהל של עד 130 משתתפים.


אולם הכנסים שלנו ממוקם בקומה ה-8 של המלון, מול הנוף המרהיב של ירושלים, כאשר בשטח האולם, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מערכות אירוח והפקה חדישות כגון: מסך LED ענק, מערכת שמע היקפית ומערכת תאורה חדישה. בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח מלאים הכוללים שירותי כיבוד ושתייה לאורך כל הכנס, שירותי עיצוב ושירותים נוספים בהתאמה אישית לצרכי האירוח, לרבות, שירותי לינה לבאי הכנס.

 

 

עוֹד...

אולם להרצאות

אולם הכנסים הר תכליתי של מלון איביס ירושלים, מאפשר גם לכם ליהנות מאולם להרצאות בתצורות ישיבה המותאמות באופן אישי לצרכי האירוח הנחוצים לכם, וזאת לקהל של עד 130 משתתפים.


אולם הכנסים שלנו ממוקם בקומה ה-8 של המלון מול נוף פנוראמי עוצר נשימה של ירושלים, כאשר פתרונות האירוח אצלנו משלבים בתוכם מגוון רחב של שירותים בהתאמה אישית. בשטח האולם, ניתן לקיים את כל סוגי ההרצאות ולשלב מגוון רחב של פעילויות בשטח המלון למשתתפים.


למידע נוסף על חבילות האירוח שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...

אירועים קטנים

איביס ירושלים, מלון לאירועים קטנים במרכז העיר, מזמין גם אתכם ליהנות מאולם אירועים בשטח של 250 מ"ר הממוקם בקומה ה-8 של המלון מול נוף פנוראמי עוצר נשימה.


בשטח האולם, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הקטנים עד 130 משתתפים וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע, לרבות, שירותי הגברה ותאורה, שירותי עיצוב וסידור שולחנות, וכמובן, תפריט שף מפנק לאירוע.


צוות ניהול ואירוח מטעם המלון ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע עליו אתם חולמים.


 

 

עוֹד...

בריתות

אצלנו במלון איביס הממוקם במרכז ירושלים, תוכלו לקיים אירועי וטקסי ברית/ה לקהל של עד 130 משתתפים בתוך אולם ייעודי הממוקם בקומה ה-8 של המלון מול נוף עוצר נשימה של העיר ירושלים. בנוסף ללוקיישן המיוחד שלנו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לטקסי ואירועי ברית/ה, לרבות, כיסא אליהו הנביא לטקס הברית.


אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולשמוע על חבילות האירוח האטרקטיביות שלנו לאירועי צהרים או ערב במסגרת חגיגות טקס ואירוע הברית/ה של הכוכב/ת החדש/ה במשפחה...

 

עוֹד...
התקשרו:
יצחק אלישר 4, ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת