חופית - בית קולינרי לאירועים - בית חרות

חופית All in one חבילת חתונה מושלמת ב- 32,000 החבילה כוללת: בר אלכוהול תוצרת חוץ ובקבוקים אישיים על השולחנות, מטבח פתוח מושלם בקונספט מסעדה, עיצוב חופה ושולחנות, הגברה, תאורה ו-DJ לבחירה מהרשימה שלנו, מנהל הפקה צמוד והזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה.


לאורך כביש החוף, בין קיסריה להרצליה, ממתין לכם מתחם האירועים חופית, בית קולינארי לכל סוגי האירועים עד 250 איש בישיבה ועד 400 איש במסגרת אירועי קוקטייל. המתחם בנוי כחלל אירוח מודרני ומעוצב בסגנון אורבאני - טרופי, המשלב בצורה המדויקת ביותר בין קירות בטון, אורות ניאון וצמחייה טבעית, וכל זאת על מנת לאפשר לכם ליהנות מאווירת אירוח אינטימית, נינוחה וצעירה המשתלבת באופן מושלם עם חווית האירוח הקולינארית והקוקטיילים המופלאים שיש למקום להציע לאירוע הבא שלכם.

 

חופית - בית קולינארי לכל סוגי האירועים

 

במתחם האירועים חופית תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים במסגרתם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי אירוח והפקה המותאמים לאופי וסוג האירוע, תוך מתן דגש מקצועי מיוחד על החוויה הקולינארית של האירוע המבוססת על שילוב טעמים של מטבחים שונים מסביב לעולם.

 

הסיפור שלנו בענף האירוח, מתחיל למעשה באהבה והתשוקה הגדולה שלנו למטבח, לחומרי הגלם האיכותיים ביותר ול-יד המדויקת והיצירתית. לאחרונה, חשפנו חלק שקוף מהמטבח על מנת לאפשר למשתתפי האירוע לחוות יחד איתנו את מלאכת הרכבת המנות.


מחכים גם לכם, צוות חופית - בית קולינארי לאירועים.

  

התקשרו:
נתניה
יצירת קשר :
נתניה