מלון יד השמונה אירועים - יד השמונה

אירועים

במרחק נסיעה קצר מירושלים ובגובה של 700 מטרים מעל פני הים, ממתין לכם מתחם האירוח הייחודי של מלון יד השמונה.


ניתן לקיים במתחם את כל סוגי האירועים העסקיים והפרטיים לקהל של עד 300 משתתפים באחד מאזורי האירוח של המתחם הכוללים בין היתר את אחד מ-4 אולמות הכנסים והאירועים של המלון, מסעדת אירועים, הבנויה מקורות עץ ומוקפת בנוף פנוראמי או מתחת לכיפת השמיים.

כנסים ואירועים עסקיים

בפאתי מושב יד השמונה הממוקם בסמוך לירושלים ואל מול הנופים המרהיבים של הרי יהודה, ממתין גם לכם מלון יד השמונה, מלון אירוח המותאם לכל צרכי האירוח העסקי. בשטח המלון פועלים 4 אולמות אירוח בגדלים שונים המיועדים לאירוח אירועים עסקיים, הרצאות וסדנאות. בכל אחד מאולמות האירוח בשטח המלון תוכלו למצוא מערכות מולטימדיה מתקדמות, עיצוב מודרני התואם את האווירה הפסטורלית של המושב ומגוון נרחב של שירותי אירוח והפקה בהתאמה אישית!

בנוסף לאולמות האירוח, תוכלו ליהנות גם משירותי לינה ברמה הגבוהה ביותר, ולהציע לאורחים שלכם חוויה אירוח ופינוק לאורך כל שעות היממה. צוותי הניהול וההפקה של המלון מעמידים לרשותכם ניסיון מקצועי רב שנים בהפקת כל סוגי האירועים העסקיים והכנסים המקצועיים, לרבות, ימי עיון וערבי גיבוש לעובדי החברה, סיורים מודרכים בירושלים ובהרי יהודה, הפקת אירועים ונשפים עסקיים ועוד.

כיתות לימוד להשכרה

מחפשים אחר כיתות לימוד להשכרה באזור ירושלים? אצלנו במלון יד השמונה, מתחם אירוח פסטורלי וייחודי הממוקם במושב יד השמונה הסמוך לירושלים, תוכלו ליהנות ממספר מתחמי כיתות לימוד להשכרה לכל מטרה.

 

כיתות הלימוד שלנו משלבים בתוכן את כל מערכות האירוח והציוד הנחוצות לכם והן מאפשרות לכם ליהנות מחוויה לימודית במקום פסטורלי ומעורר השראה.

חתונה בטבע

מלון יד השמונה מציע לכם לחגוג את יום החתונה שלכם במתחם אירועים פסטורלי ומיוחד.


במתחם מלון יד השמונה, תוכלו ליהנות מאירוע תחת כיפת השמיים,  מאולמות אירועים וממסעדת אירועים הבנויה מקורות עץ ומוקפת בנוף פנורמי של הרי יהודה.

התקשרו:
יד השמונה