בית בכפר - כפר סבא

אולם כנסים / הרצאות

בעולם העסקים התחרותי של היום, בחירת הלוקיישן הנכון היא ללא ספק "קלף מנצח". אם גם אתם מתכננים להפיק בקרוב אירוע עסקי, כנס ספקים ולקוחות או יום עיון מקצועי לעובדי החברה, זה הזמן להכיר את כל היתרונות הממתינים לכם בלוקיישן המנצח של אזור השרון: אודיטוריום בית בכפר . אודיטוריום בית בכפר הממוקם בעיר כפר סבא, מעניק לכל אחד ואחת מכם מתחם מודרני, המותאם לכל צרכי הכנס המקצועי או האירוע העסקים שלכם. באודיטוריום המתקדם תמצאו: 180 מקומות ישיבה, מערכת שמע מתקדמת, מסך ומקרן מקצועיים, מערכת מיזוג משוכללת, חנייה בשפע במתחם הקאנטרי קלאב הסמוך ועוד.
האודיטוריום של "בית בכפר" מאפשר לכם לקיים אירועי בוקר במקום, או לחילופין, אירועי ערב החל מהשעה 19:00. זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות של הלוקיישן המנצח לקיום אירועים וכנסים עסקיים.

חדש במתחם בית בכפר: אולם ספורט חדש, ממוזג ומאובזר להשכרה בין השעות 12:00 ל- 20:00. מתאים לפעילויות ספורט, סדנאות, אירועי חברות ועוד.

עוֹד...

כיתת לימוד להשכרה

מתחם בית בכפר הממוקם בצמוד למתחם הקאנטרי קלאב בכפר סבא, הינו מתחם מודרני המאפשר לכם ליהנות מכיתת לימוד מרווחת ומאובזרת המותאמת לקהל של עד 30 איש. בשטח הכיתה תוכלו לקיים כל מטרת התכנסות, לרבות, ימי עיון והדרכה, סדנאות, מפגשים חברתיים, פגישות עסקיות, הרצאות וכדומה.

את כיתת הלימוד במתחם בית הכפר ניתן לשכור על בסיס שעתי, יומי, שבוע או חודשי בהתאם למטרות השימוש במקום.

עוֹד...
התקשרו:
בן יהודה 71, כפר סבא
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת