מוזיאון נחום גוטמן לאמנות - תל אביב

אירועים עסקיים פרטיים

עומדים לקיים אירוע עסקי / כנס מקצועי  או אירוע פרטי ומחפשים אחר הלוקיישן הנכון בתל אביב? אצלנו במוזיאון נחום גוטמן לאמנות, הממוקם בלב ליבה של תל אביב, תוכלו ליהנות מאולם ייעודי להפקת כנסים, הרצאות ואירועים עסקיים מכל סוג.

 

בשטח האולם ניתן לקיים סידורי ישיבה בהתאמה אישית ל-150 איש במסגרת ישיבת תיאטרון או עד 80 איש במסגרת ישיבה סביב שולחנות וליהנות ממגוון רחב של מתקני אירוח והפקה הכוללים בין היתר: מערכת הגברה מתקדמת, מקרן ומסך, דוכן נואמים ומבואה ייעודית היכולה לשמש אתכם למטרות קבלת פנים והגשת כיבוד.

עוֹד...

ימי הולדת לילדים

במוזיאון נחום גוטמן אפשר לחגוג ימי הולדת בצורה מאוד בלתי שגרתית ובאווירה מאוד מיוחדת. מסע מרתק מחכה לילדים שיגיעו לחגוג יום הולדת לחבר מהכיתה, מהשכונה או לקרוב משפחה. אין רגע אחד משעמם כשחוגגים במקום מיוחד כל כך.

המוזיאון מחכה לחוגגים עם הפעלות מיוחדות, סיור בפינות המעניינות של החדרים השונים, ליווי של שחקן, הסברים מרעננים ואישיים של מדריך, ועוד רגעים שידגישו עד כמה הילדים של היום יכולים להתחבר לאווירה המדעית של המקום.

החוגגים הקטנים ייהנו גם מסדנת יצירה איכותית, וממקום שבו קל מאוד לשלב בין צחוקים והתרגשות לבין עניין, סקרנות, הסברים ומידע. עבור כל ילד שחוגג את יום ההולדת שלו במוזיאון נחום גוטמן מדובר בייחוד מוצלח של המסיבה.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
שמעון רוקח 21, נווה צדק, תל אביב
contact logo