מלון סי הוטל נווה אילן - אזור ירושלים

אירועים פרטיים

במרחק נסיעה קצר מירושלים ובלב הרי יהודה, ממתין גם לכם ה-C HOTEL  נווה אילן, מלון עם מרכז כנסים ואירועים המשלב בתוכו היצע גדול של אולמות חדשניים בסדרי גודל שונים לכל האירועים הפרטיים החל מ-20 ועד 180 משתתפים במסגרת אירועי ישיבה סביב שולחנות.


כחלק מתפיסת האירוח אצלנו, תוכלו ליהנות מפתרונות קולינאריים בהתאמה אישית, סידור ועיצובי שולחנות אירוח, שירותי תאורה והגברה וליווי אישי של צוותי האירוח המנוסים והמיומנים שלנו. לצד כל אלו, תוכלו ליהנות גם מפתרונות אירוח + לינה באחד מחדרי המלון המרווחים והמעוצבים.


לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר עוד היום.

 

 

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. כנסים. אירועי חברות

אצלנו ב-C HOTEL נווה אילן, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים העסקיים והכנסים המקצועיים באזור ירושלים ולהבטיח לעצמכם חוויית אירוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובאחד מהמקומות היפים ביותר בישראל.

בשטח המלון, עומד לרשותכם מרכז כנסים ואירועים עם מגוון רחב של אולמות חדשניים המותאמים ומיועדים לכל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים החל מ-20 ועד 350 משתתפים בתצורות ישיבה שונות. בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים בהתאמה אישית לכל צרכי האירוח, החל משירותי הגברה, תאורה והקרנה, דרך שירותי קולינריה ועד לשירותי עיצוב והפקה של הכנס/אירוע עסקי.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

contact logo