המרחב החברתי כיכר אתרים - תל אביב

אירועים פרטיים ומסיבות

במרכז תל אביב ובתוך המבנה האייקוני של הקוליסאום, ממתין גם לכם המרחב החברתי של כיכר אתרים, מתחם אירוח לכל סוגי האירועים הפרטיים והמסיבות.


במתחם, עומד לרשותכם חלל אירוח מרכזי המותאם לאירוח אירועים בישיבה החל מ- 70 איש ועד 150 משתתפים או אירוח מסיבות ואירועים פרטיים בסגנון קוקטייל עד 450 משתתפים. בשני המקרים, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאם לסוג ואופי האירוע וליהנות בין היתר מאספקת ציוד של מערכות ישיבה, מערכת הגברה בסיסית, מסך ומקרן. כמו כן, עומדת בפניכם האפשרות לשכור מערכות תאורה והגברה מקצועיות בתוספת תשלום.


במתחם, ניתן לקיים אירועי ומסיבות בר/בת מצווה לצד אירועי ומסיבות חתונה, מסיבות פרטיות מכל סוג ומפגשים חברתיים לכל מטרה.


עוֹד...

מסיבת בת מצווה / בר מצווה

חוגגים בר/בת מצווה לילדיכם ומחפשים את המקום הכי מגניב בתל אביב לאירוח?  זה הזמן להכיר את המרחב החברתי של כיכר אתרים בת"א, הממוקם בתוך מבנה הקוליסאום האייקוני. במתחם, עומד לרשותכם חלל אירוח מרכזי בו ניתן לקיים מסיבות בת/בר מצווה החל מ- 70 איש ועד 150 בישיבה או עד 450 איש במסגרת מסיבות קוקטייל. כמו כן, תוכלו ליהנות ממערכת הגברה בסיסית, מסך ומקרן, שולחנות וכסאות לאירוח, וזאת לצד חבילות אירוח משודרגות בתוספת תשלום.


לפרטים נוספים על המקום וחבילות האירוח שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

אולם כנסים

חלל האירוח המרכזי של המרחב החברתי כיכר אתרים בתל אביב, ממתין לכנס הבא שלכם! במקום, תוכלו לקיים כנסים מקצועיים ועסקיים לקהל של 70 עד 150 איש בישיבה או עד 450 איש בעמידה. בנוסף, תוכלו ליהנות ממערכות אירוח והפקה המותאמות לאופי וסוג הכנס ואפשרויות אירוח משודרגות בהתאם לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם לאורך כל הכנס, הלוקיישן שלנו בתוך מבנה הקוליסאום האייקוני של העיר תל אביב, יהפוך גם את הכנס הבא שלכם לכנס שכולם ידברו עליו ויצרו לקחת בו חלק.


לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר עוד היום..

 

עוֹד...

חדרי ישיבות

חדר הישיבות של המרחב החברתי כיתר אתרים בת"א, מאפשר לכם ליהנות מחלל עסקי שקט, מרווח וממוזג בגודל של 20 מ"ר המותאם לכל סוגי הישיבות והפגישות העסקיות עד 25 איש בתצורת ישיבת תיאטרון או עד 10 משתתפים בתצורת שולחן ישיבות. בשני המקרים, עומדים לרשותכם מתקני האירוח הבאים: פינת קפה מאובזרת, מתקן תמי 4, כסאות ושולחנות בהתאם לצורך, מסך טלוויזיה גדול + חיבור HDMI. את המקום ניתן לשכור ליום שלם או למספר שעות (מינימום שעתיים) לאורך כל שעות וימי הפעילות. 

עוֹד...

כיתות לימוד להשכרה

מחפשים אחר כיתות לימוד להשכרה בתל אביב לכל מטרה? הגעתם למקום הנכון ! אצלנו במרחב החברתי של כיכר אתרים הממוקם בתוך המבנה האייקוני של הקוליסאום, תוכלו ליהנות ממספר חללי אירוח הניתנים להסבה ככיתות לימוד להשכרה על בסיס שעתי או יומי.


לרשותכם, כיתת לימוד בגודל 30 מ"ר המותאמת ל-40 משתתפים וזאת לצד כיתת לימוד נוספת בגודל 20 מ"ר המותאמת ל-25 משתתפים. בשתי כיתות הלימוד עומדים לרשותכם מתקני אירוח הכוללים: כסאות ושולחנות, מסך טלוויזיה גדול  כולל חיבור HDMI, פינת קפה מאובזרת ומתקן תמי 4 .

 

עוֹד...
תל אביב
contact logo