שערי צדק הישן - המרחב החברתי - ירושלים

גג לאירועים

אצלנו במרחב החברתי שערי צדק הישן, עומד לרשותכם גג אירוח מרהיב ביופיו המותאם לכל סוגי האירועים עד 90 משתתפים במסגרת אירועי ישיבה ועד 120 איש במסגרת אירועי קוקטייל.


הגג משתרע על פני שטח כולל של 150 מ"ר והוא משקיף לנוף הקסום של מרכז ירושלים, כנסת ישראל וגן הוורדים. האירוח בשטח הגג הפתוח תחת כיפת השמיים, מותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים והוא מומלץ בעיקר לאירועי ערב החל מהשעה 5 ועד 23:00. לרשותכם, מערכות ציוד שונות לצרכי האירוח, לרבות, כסאות, שולחנות, פלטות לחימום מנות אוכל, מיחמי מים, בידורית ומיקרופון.


למידע נוסף על האירועים אצלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...

אירועים קטנים

המרחב החברתי שערי צדק הישן, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם מיוחד לאירועים פרטיים ומיוחדים בלב ירושלים. במתחם הממוקם בתוך המבנה האייקוני של שערי צדק הישן ברחוב יפו 161, תוכלו ליהנות ממספר אזורי אירוח הכוללים בין היתר גג בשטח 150 מ"ר, אולם אינטימי עם בר מובנה וחללים משותפים נוספים בהם ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים לקהל של 50, 80 ו-90 איש במסגרת אירועי ישיבה סביב שולחנות.


לרשותכם, מערכות ציוד שונות הניתנות להתאמה בהתאם לצרכי האירוח. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...

כיתות לימוד להשכרה

עומדים לקיים כנס מקצועי או אירוע עסקי בירושלים? אצלנו במרחב החברתי שערי צדק הישן, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים העסקיים והכנסים המקצועיים לקהל של החל מ-50 ועד 90 משתתפים.


המתחם, הממוקם בתוך המבנה האייקוני של בית החולים שער צדק, אשר נוסד בשנת 1902, מאלכס בשטח מספר אזורי אירוח המותאמים לכל צרכי האירוח העסקי, וביניהם, חדר פעילות, אולם אינטימי עם במה ומסך, מבואה וחצר עם פינות ישיבה ו-גג פתוח תחת כיפת השמיים המשתרע על פני שטח של 150 מ"ר ומשקיף לנוף המרהיב של גן הוורדים ומרכז העיר.

חניון, עומד לרשות הבאים במתחם שוקניון, רחוב אגריפס 88.

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. אירועי חברות

במרכז ירושלים ובתוך המבנה האייקוני של בית החולים שער צדק הישן הממוקם ברחוב יפו 161, ממתין לכם המרחב החברתי של שערי צדק, בו תוכלו לקיים מגוון רחב של פעילות והדרכות לעובדי חברות ולכל מטרה.


במתחם, עומדים לרשותכם מספר אזורי אירוח, כולל מבואה וחצר עם פינות ישיבה, המיועדים בין היתר לצרכי העשרה, כאשר אחד מהאזורים כולל חדר פעילות בגודל של 45 מ"ר בו ניתן לעשות שימש ככיתת לימוד נעימה, ממוזגת ומרווחת.  חניון, עומד לרשות הבאים במתחם שוקניון, רחוב אגריפס 88.


לפרטים נוספים על המתחם ואפשרויות ההשכרה של כיתת הלימוד, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...
יפו 161, ירושלים
contact logo