מלון גני ירושלים - ירושלים

מלון לאירועים

חוגגים אירוע פרטי או עסקי ומחפשים את המקום המושלם לאירוח בירושלים? זה הזמן להכיר את גני ירושלים, מלון לאירועים הממוקם בקריית משה – ירושלים. בשטח המלון, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אולמות אירועים וגן אירועים לקהל של עד 40 ועד 400 איש בהתאמה. בין היתר תוכלו ליהנות מגן אירועים, אולם מודרני ומעוצב ופתרונות לינה לפני ואחרי האירוע.

 

לרשותכם, צוות אירועים מקצועי ומיומן המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע, כאשר בין יתר פתרונות האירוח המוצעים לכם תוכלו ליהנות גם מתפריטי אירוח עשירים ומגוונים לבחירתכם עם מספר סוגי כשרויות לבחירה. המלון ממוקם במרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת הקלה והתחנה המרכזית והוא כולל פתרונות נגישות לבעלי מוגבלויות וחניון מסודר לאורחים.

 

 

עוֹד...

מלון לחתונה

אולם בוטיק לאירועים עד 400 איש, גן אירועים קסום לאירועים עד 100 משתתפים ופתרונות לינה באחד מ-180 חדרי המלון, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם בגני ירושלים, מלון לחתונה הממוקם בקריית משה - ירושלים.


בשטח המלון, תוכלו לקיים אירועי חתונה קטנה לקהל של החל מ-40 ועד 120 איש, וזאת לצד אירועים גדולים יותר באולם הבוטיק המשודרג שלנו. בכל בחירה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המוצעים לכם על ידי צוות מנוסה ומקצועי של מנהלי אירועים המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע.

עוֹד...

בריתות

גני ירושלים, מלון לבריתות בירושלים, מזמין אתכם, ההורים הטריים, ליהנות ממגוון רחב של אולמות אירועים לאירוח אירועי ברית/ה. לרשותכם, מספר אולמות המותאמים לאירועי ברית/ה לקהל של החל מ-40 ועד 400 משתתפים בהתאמה, כאשר בין יתר האפשרויות תוכלו ליהנות מגן אירועים קסום לאירועים עד 100 איש ואולם בוטיק משודרדג לאירועים עד 400 איש.


מעבר לכך, תוכלו ליהנות מכל פתרונות האירוח וההפקה הנחוצים לכם ולהתסייע בשירותיו של צוות מנהלי אירועים מקצועי ומיומן המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע.

עוֹד...

בר/בת מצווה

חוגגים בר מצווה לילדיכם? מחפשים אחר מקומות לאירועי בר מצווה בירושלים? זה הזמן להכיר את גני ירושלים, מלון לבר מצווה הממוקם בקריית משה - ירושלים. בשטח המלון, עומדים לרשותכם מספר אולמות אירועים לקהל של החל מ-40 ועד 400 איש בהתאמה.


במסגרת אירועי בר/בת מצווה בגני ירושלים, תוכלו לקיים את האירוע בגן אירועים קסום לקהל של עד 100 משתתפים או באולם בוטיק לאירועים גדולים יותר עד 400 משתתפים. כמו כן, תוכלו ליהנות מפתרונות לינה במלון.

עוֹד...

שבת חתן

180 חדרי מלון מאובזרים ומפנקים, מספר אולמות אירוח לסעודות השבת, בית כנסת לתפילות השבת ומתקני מלון מפנקים, כל אלו ועוד הופכים את מלוןגני ירושלים, למלון האידיאלי לאירוח אירועי שבתות חתן גם במסגרת חגיגות בר המצווה וגם במסגרת אירועי חתונה.


במסגרת אירועי שבת חתן במלון גני ירושלים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של אולמות לאירוח סעודות השבת, וזאת לצד שימוש חופשי במתקני המלון לכל משתתפי האירוע לאורך כל השבת. לרשותכם, צוות מקצועי ומיומן של מנהלי אירועים המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון ועומד לרשותכם לאורך כל השבת.

עוֹד...

כנסים-ישיבות-אירועים עסקיים

גני ירושלים הוא מלון אידיאלי לאירוח כנסים מקצועיים, אירועים עסקיים וישיבות הנהלה בירושלים. המלון ממוקם במרחק הליכה קצר מהתחנה המרכזית ותחנות הרכבת הקלה והוא משלב בתוכו היצע מרשים של אולמות לאירועים וכנסים בסדרי גודל שונים המיועדים לקהל של החל מ-40 ועד 400 איש בהתאמה.


כמו כן, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים ומשירותיו של צוות מנהלי אירועים המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של הכנס, האירוע העסקי או הישיבה. בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות לינה באחת מהסוויטיות היוקרתיות של המלון או החדרים המאובזרים והמפנקים.

עוֹד...
התקשרו:
זאב וילנאי 4, קריית משה, ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת