לייף אקדמי Life Academy - תל אביב

אירועים עסקיים. כנסים. הרצאות

אירועים, כנסים, לימודים, הרצאות, את כל זה ועוד הרבה יותר ניתן לערוך בתל אביב, בקמפוס מרהיב ואיכותי. הקמפוס של LIFE ACADEMY ערוך לאפשר לכם להזמין עובדים, שותפים, אורחים או לקוחות, לימי עיון, סדנאות, שיעורים או הרצאות.

כל המעוניין יכול לקיים במקום אירועים עסקיים וכנסים בתל אביב, לכל מטרה. במקום עומדים לרשותכם כיתות לימוד וחדרי ישיבות, מאובזרים ויוקרתיים. ניתן להיערך לארגן כנסים או ימי כיף, המשולבים עם הרצאות ופינה מרווחת לשם חלוקת כיבוד וארוחות קלות. לעצמאים וחברות שזקוקים למקום באווירה מקצועית, בלוקיישן נהדר, כל זאת ועוד עומד כעת לשירותכם. ניתן להזמין כיתה אחת או מספר כיתות, לפי ימים ושעות ולכמות משתתפים מגוונת. 

עוֹד...

כיתות לימוד להשכרה

מגוון כיתות לימוד להשכרה עומדות לרשותכם בקמפוס LIFE ACADEMY. הכיתות ערוכות לארח ימי עיון, כנסים, קורסים, מפגשים עסקיים וכיוצא בזה. הכיתות תוכננו על מנת להעניק חוויה מיטבית למשתתפים ולמורים.

שלל עזרים ואביזרים שיכולים לאפשר שימוש במולטימדיה, מצגות, המחשות ועוד. כיתות לימוד בהשכרה לכל מטרה, בלוקיישן מושלם בתל אביב עם חניה סמוכה.

עוֹד...

חדרי ישיבות להשכרה

וגם חדרי ישיבות להשכרה עומדים לרשותכם בקמפוס LIFE ACADEMY, לכל תכלית אשר תרצו. חדרי הישיבות מתאימים לכנסים, לישיבות עסקיות, לאירוח שותפים עסקיים, לטובת ימי עיון ועוד.

חדרי הישיבות מאופיינים בעיצוב מרהיב, באווירה עסקית, תכליתית ונעימה. ניתן להשכיר את חדרי הישיבות המרווחים לפרק הזמן הרצוי, במיקום הכי טוב בתל אביב.

עוֹד...
יוניצ'מן 21, מלון מנדרין, תל אביב
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת