מדרשת שומרון - שבי שומרון

אירוח לשבת חתן

31 חדרי אירוח מרווחים, אולם רב תכליתי, חדר אוכל עם תפריט אירוח מושקע ובית כנסת לתפילות השבת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במדרשת שומרון, מרכז לימוד, סיור ואירוח הממוקם ביישוב הקהילתי דתי – שבי שומרון שבצפון השומרון. האירוח במתחם מיועד לאירועי שבתות חתן במסגרת חגיגות בר המצווה או החתונה והוא מותאם לקהל שומרי תורה ומצוות.

 

במתחם, תוכלו ליהנות גם ממתחם אירוח חיצוני המשלב בתוכו מדשאות רחבות ידיים, פינות ישיבה, מתקני חצר ובריכת שחייה פעילה במהלך העונה.

 

כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות להזמנת סיורים מודרכים וטיולי ג'יפים באזור השומרון לפני כניסת השבת. בצמוד למתחם ההארחה, עומד מתחם אירוח נוסף המשלב בתוכו צמד צימרים זוגיים מפנקים וצימר משפחתי גדול.

 

עוֹד...

אירוח כנסים וימי עיון

במדרשת שומרון, עומדים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה למטרות אירוח של כנסים מקצועיים וימי עיון. במתחם המדרשה תוכלו ליהנות מאולם רב תכליתי מרווח ומאובזר במיטב מערכות ההפקה וזאת לצד מתחם אירוח חיצוני בו ניתן לקיים את הכנס, יום העיון או האירוע העסקי.


צוות המקום עומד לרשותכם בכל דרישה ומאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותי אירוח והפקה לכנסים, הרצאות, ימי עיון והשתלמויות לקהל של עד 150 משתתפים.


כמו כן, תוכלו ליהנות ממתחם הארחה המיועד למטרות לינה לבאי הכנס וטיולים וסיורי ג'יפים.

 

 

עוֹד...

טיולים וסיורי ג'יפים

במשדרת שומרון, תוכלו לקיים מגוון רחב של סיורי שטח מודרכים לצד טיולי ג'יפים ייחודיים בנופי בראשית של השומרון, בקעת הירדן ובנימין.


סיורי השטח וטיולי הג'יפים מיועדים לקבוצות ומשפחות, כאשר בניית המסלול נעשית בהתאמה אישית ובליווי מקצועי של צוות המדרשה המשמשת כמרכז סיור ולימוד. אם גם אתם נמנים על חובבי הטבע והנוף או על אוהבי התנ"ך, זה הזמן להכיר את אזור צפון השומרון, להתחבר לנופי בראשית וטייל בשבילי האבות בין נפתולי עמקים ומסורתי מעיינות. כל הטיולים והסיורים מועברים על ידי צוות מקצועי ומנוסה.

 

עוֹד...
התקשרו:
כפר סבא
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת