שבילים - מושב טל שחר

בפאתי מושב טל שחר שבאזור הערים – גדרה-רחובות מודיעין ואל מול הנופים היפים של שפלת הרי יהודה, ממתינה גם לכם מסעדת שבילים, מסעדת שף לאירועים המאפשרת לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות אירוח למטרות קיומם של אירועים עסקיים, כנסים מקצועיים וישיבות/פגישות עסקיות חשובות באווירה קצת אחרת, וכל זאת לקהל משתתפים של החל מ-20 ועד 200 איש.


בשטח המסעדה עומד לרשותכם חדר ישיבות להשכרה. חדר זה מאובזר במערכות אירוח ומערכת הגברה ותאורה והוא מותאם לקיומם של פגישות וישיבות עסקיות חשובות עד 20 משתתפים. קיומן של ישיבות ופגישות עסקיות חשובות במסעדת שבילים, תאפשר לכם לצאת מהקופסא וליהנות מאווירת אירוח אינטימית, רגועה ונעימה, וזאת לצד תפריטי אירוח מפנקים של שף הבית. תפריטי האירוח במסעדה הם על בסיס חלבי (כשר למהדרין) והם כוללים בין היתר: פסטות מיוחדות, דגים טריים, תוספות עשירות, פיצות ולחמים היישר מהטאבון, תפריט משקאות עשיר ותפריט קינוחים.


בחדר הישיבות של מסעדת שבילים, ניתן לעשות שימוש גם כחדר למטרות עיון והשתלמויות שונות לעובדי חברות ועסקים. לפרטים נוספים בנושא חדר ישיבה להשכרה במושב טל שחר, צרו איתנו קשר עוד היום.

התקשרו:
מושב טל שחר, רחובות
יצירת קשר :
מושב טל שחר, רחובות