מקומות לאירועים בגוש עציון

גוונא

בלב אזור החורש הטבעי והמעיינות של גוש עציון ואל מול נוף טבעי ואותנטי שמרחיב את הלב, ממתין גם לכם גן האירועים גוונא. בשטח הגן, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים לקהל של עד 550 משתתפים במסגרת אירועי קיץ תחת כיפת השמיים ועד 300 משתתפים במסגרת אירועי חורף תחת מרחב מקורה ומחומם של 900 מ"ר.

גוונא - חווית אירוח ארצישראלית - חוויית האירוח בגן האירועים גוונא, משלבת בין טבע ארצישראלי לפתרונות אירוח והפקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כאשר עומדים לרשותכם כל פתרונות ההפקה ומרכיבי האירוח הנחוצים לכם בהתאמה אישית מלאה לאופי וסוג האירוע. אנו מזמינים גם אתכם להתרגש יחד איתנו מהחוויה שאין שנייה לה.  לפרטים נוספים, פנו אלינו בווטסאפ - כאן

עוֹד...

כרם תמר

כרמים ירוקים, מגדל אבן עתיק ושקיעה מהפנטת ביופייה, כל אלו והם מהווים חלק בלתי נפרד מתפאורת הנוף של כרם תמר, יקב לאירועים בגוש עציון המאפשר לכם ליהנות מגן אירוח פסטורלי וקסום המותאם לכל סוגי האירועים עד 500 איש.

בשטח היקב, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה לכל סוגי האירועים.

לפרטים נוספים והזמנות: 073-7590575

עוֹד...

בית ספר שדה כפר עציון - שבתות חתן

בלבו של גוש עציון ממתינה לחוגגי שבת חתן אכסניה של אחד הקיבוצים היפים באזור. במקום 31 חדרים יפים ומרווחים בשני אגפים שונים ו-7 יחידות דיור שבכל אחת מהן יש 2 חדרי שינה.  בקיבוץ כפר עציון ממוקם גם בית כנסת יפה שמכיל כ- 100 מתפללים. בחדר האוכל של הקיבוץ נערכים כבר לא מעט זמן אירועים לעד 500 חוגגים המגיעים לברית מילה, בר/בת מצווה כאמור, ועוד אירועים המותאמים אישית לדרישותיהם של בעלי השמחה.

כדי לייחד עוד יותר את האירועים שניתן לערוך בקיבוץ כפר עציון, אנו מציעים מאהל בדואי המתאים ללינה של 250 איש שכולל שירותים ומקלחות. אלו שאוהבים לטייל יכולים לראות כיצד אין להם רגע אחד משעמם בשבת של האירוח. זאת גם בזכות מסלולי טיול מטריפים באזור יהודה כמו מערת חריטון, המעיינות של גוש עציון, דרך האבות, הרודיון ועוד.  02-9935133

עוֹד...
contact logo