מוזיאון מגדל דוד - המוזיאון לתולדות ירושלים - ירושלים

המתחם

את מוזיאון מגדל דוד מכירים לא רק תיירים רבים אלא גם ישראלים שהגיעו לבקר בו בעבר ואלו שמעוניינים להפיק אירוע אחר לגמרי. אירועים פרטיים, מופעים שונים, מסיבת בר/בת מצווה וחתונות, ייערכו בצורה הרבה יותר מקורית בחצר המצודה של מגדל דוד ובאולמות המרתקים שהוא מציג. אין ספק שכך אפשר ליצור רושם שקשה לשכוח אותו שנים רבות.

המראה המדהים של מוזיאון מגדל דוד מציג למוזמנים את העיצוב ההיסטורי שכולל קשתות וקימורים. במרכז הגן הארכיאולוגי מתוודעים האורחים לעוצמתו של האמפיתיאטרון  ומרגישים באוויר את הקסם שיכולים ליצור הניחוחות של עיר הקודש לנו. גם הגישה הקלה למקום שסמוך מאוד לשער יפו, מביאה את המוזמנים לאירוע כשהם מלאי רעננות ומחכים בקוצר לרוח לפתיחת הערב.


 

עוֹד...

חתונות

מול נוף עוצר נשימה ולצד שרידים ארכיאולוגיים בני 3,000 שנה, ממתין גם לכם מתחם האירועים של מוזיאון מגדל דוד. במקום, תוכלו לקיים אירועי חתונה לפני ואחרי שעת שקיעה, וליהנות מהלוקיישן הכי מיוחד והכי מרגש שיש לאירועי חתונה. במתחם, עומדות לרשותכם מערכות אירוח בעיצוב אלגנטי, מערכות הפקה חדישות ומגוון רחב של שירותי אירוח והפקה בהתאמה אישית לאירוע, כאשר צוות ניהול מקצועי מטעם המקום מלווה אתכם לאורך כל הדרך.


לפרטים נוספים על חבילות האירוח שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

בר מצווה / בת מצווה

חוגגים בר/בת מצווה בירושלים ומחפשים אחר לוקיישן מיוחד לאירוע? אצלנו במתחם האירועים של מוזיאון מגדל דוד, ממתינים לכם מספר חללי אירוח המותאמים לאירועי בר מצווה ובת מצווה, גם במסגרת אירועי צהרים לאחר טקס העלייה לתורה לכותל וגם במסגרת אירועי ערב.


מתחם האירועים ממוקם במצודת ירושלים העתיקה בשטח המוזיאון והוא משלב בתוכו שרידים ארכיאולוגיים שמספרים את סיפורו של העם היהודי, וכל זאת אל מול נופיה הקסומים של ירושלים.


לרשותכם, צוות ניהול והפקה מקצועי המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע.

 

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. כנסים. אירועי חברות

עומדים לקיים כנס מקצועי, אירוע עסקי או אירועי חברות בירושלים? אצלנו במוזיאון מגדל דוד, תוכלו לקיים את כל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים ולהבטיח לעצמכם חוויה של פעם ב-3,000 שנה!  מתחם האירועים של מוזיאון מגדל דוד משלב בתוכו שרידים ארכיאולוגיים מתקופת דוד המלך, וזאת לצד מספר חללי אירוח המאובזרים במיטב מערכות האירוח וההפקה הנחוצות לכם לאירוע המושלם. כמו כן, תוכלו לשלב במהלך הכנס או האירוע גם סיורים מודרכים בשטח המוזיאון.


לפרטים נוספים והיכרות עם חבילות האירוח אצלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

מגדל דוד, ירושלים
contact logo