הדרים - מקום לאירועים - בית עובד

מסיבות פרטיות

בלב פרדס פסטורלי במושב בית עובד הסמוך לנס ציונה, ממתין גם לכם מתחם הדרים, המקום המושלם למסיבות ואירועים באווירה כפרית ומיוחד. במתחם, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים, פרטיים ועסקיים כאחד,  במסגרת אירועי ישיבה סביב שולחנות לקהל של עד 150 משתתפים בקיץ או עד 120 בתקופת החורף, או לחילופין מסיבות פרטיות לקהל של עד 250 משתתפים במתכונת של אירועי קוקטייל. בנוסף ללוקיישן המיוחד, תוכלו ליהנות ממגוון מרשים של שירותי הפקה ואירוח המותאמים לאופי וסוג האירוע או המסיבה. בין היתר תוכלו ליהנות מפינות זולה מפנקות, בר אקטיבי, רחבת ריקודים עם אבזור מלא של מערכות הגברה ותאורה ושירותי קייטרינג מפנקים.

שימו לב – אצלנו תוכלו לחגוג לאורך כל ימות השבוע, כולל שישי שבת, ללא הגבלת רעש ומבלי להפריע לאיש.

עוֹד...

אירועים פרטיים ועסקיים

אצלנו ב-הדרים, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים לקהל של עד 150 משתתפים במסגרת אירועי ישיבה או עד 250 משתתפים במסגרת אירועי קוקטייל. במתחם הדרים, הממוקם בלב פרדס פסטורלי, תוכלו ליהנות גם מאווירת אירוח כפרית, אינטימית ומיוחדת וגם מפתרונות אירוח והפקה מפנקים הכוללים בתוכם את כל מרכיבי האירוח הנחוצים לכם לאירוע המושלם. בין היתר תוכלו ליהנות מעיצוב שולחנות אירוח, פינות זולה כיפיות על גבי מדשאות ירוקות, בר אקטיבי, מערכות הגברה ותאורה, שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, רחבת ריקודים מרווחת ומאובזרת ושירותים נוספים אותם ניתן לאופי וסוג האירוע.

עוֹד...

מסיבות בת מצווה / בר מצווה

חוגגים בר/בת מצווה? אתם חייבים לשמוע על חבילות האירוח האטרקטיביות שלנו!

אצלנו במתחם הדרים, תוכלו לקיים מסיבות בר/בת מצווה החל מ-20 ועד 250 משתתפים וליהנות מאווירת אירוח כפרית ומיוחדת תחת כיפת השמיים. בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי אירוח והפקה הכוללים: שירותי בר וכיבוד עשיר, שירותי הגברה ותאורה ואטרקציות מלהיבות אותן ניתן לשלב לאורך כל שלבי המסיבה. את מסיבות בר/בת המצווה במתחם הדרים, תוכלו לקיים לאורך כל ימות השבוע, גם ממסגרת מסיבות בשישי בערב או בשבת, וכל זאת ללא הגבלת רעש ומבלי להפריע לאיש.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

צור קשר
contact logo