על צלע ההר - הנגב הצפוני

מקום מיוחד לחתונות

מחפשים את המקום הכי מיוחד לאירועי חתונה בדרום? ברוכים הבאים לצלע על ההר, מתחם אירוח ייחודי בצפון הנגב הממוקם בצמוד לאחת משמורות הטבע הנדירות של ישראל. במתחם, תוכלו לקיים אירועי חתונה קסומים וחווייתיים אל מול נוף בראשית מהפנט ביופיו.


במקום, תוכלו ליהנות גם ממתחם פתוח לאירועי חתונה תחת כיפת השמיים וגם ממתחם אירוח מקורה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי אירוח מגוונים הכוללים: תפריט אירוח עשיר, מערכות הגברה ותאורה, לובי מעוצב לקבלות פנים, חופה מעוצבת מול נופי השמורה, אפשרות לשילוב אטרקציות במהלך האירוע ואפשרויות אירוח כולל לינה לבני המשפחה.


אנו מזמינים גם אתכם לקחת את אירוע החתונה שלכם לאחד מהלוקיישנים היפים והרומנטיים ביותר בישראל.

 

עוֹד...

מתחם מיוחד לאירועים עסקיים. סדנאות. אירועי חברות

תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על מקומות מיוחדים לאירועים עסקיים ובואו להכיר את על צלע ההר, מתחם אירוח ייחודי בטבע הממוקם בצמוד לאחת משמורות הטבע הנדירות של אזור צפון הנגב. במתחם הייחודי שלנו, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים העסקיים, החל מאירועי חברות וימי כיף וגיבוש לעובדים, דרך סדנאות והרצאות ועד לימי השתלמות ובכל אחד מהמקרים ליהנות מהשילוב המנצח בין שירותי אירוח והפקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לבין נוף בראשית מהפנט ביופיו.


במתחם, ממתינים לכם פתרונות אירוח והפקה הכוללים בין היתר: תפריטי אירוח, לובי מעוצב לקבלות פנים, שירותי תאורה והגברה, עיצוב וסידור שולחנות אירוח ועוד. כמו כן, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח + לינה כחלק מהאירוע וחוויית האירוח של המקום.

 

 

עוֹד...
צור קשר
contact logo