וילה לאירועים בעין כרם - ירושלים

וילה לאירועים

בתוך וילה לאירועים בעין כרם ממתינה לכם החוויה התימנית, מקום מיוחד לכל סוגי האירועים עד 45 משתתפים. בחוויה התימנית תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח בהתאמה אישית מלאה במתחם הפנימי של הוילה ובשטח הגן הצופה לנופים הקסומים שמסביב.

 

החוויה התימנית מאפשרת לכם ליהנות מחוויית האירוח התימנית המסורתית עם כל הבגדים המסורתיים, מטעמי המטבח התימני המסורתי, השירים והניגונים בקצב הצעד התימני ועוד. בנוסף, תוכלו ליהנות מסדנאות תוכן במסגרתן תוכלו להיחשף למסורת של יהודי תימן מאז ועד היום.

 

בנוסף, עומדת לרשותכם האפשרות לשכור את הוילה AS IS וליהנות ממקום מיוחד לכל סוגי האירועים הקטנים.

 

עוֹד...

כנסים

במתחם הוילה המשלבת בין מתחם אירוח פנימי לגן אירוח חיצוני, תוכלו לקיים את כל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים המיועדים לקהל של עד 45 משתתפים וליהנות מחוויית אירוח תימני ייחודית.

 

במהלך הכנס או האירוע העסקי, המשתתפים יחוו חוויה של פעם בחיים בהתאם למסורת האירוח התימני וליהנות מאירוע/כנס באווירה אחרת והכי מיוחדת. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות לשכור את המקום AS IS למטרות קיום כנס/אירוע עסקי בקונספט אחר.
עוֹד...

החוויה התימנית

תלבושות ובגדים מסורתיים, מטעמי המטבח התימני, שירים וניגונים בצעד תימני ואווירה אינטימית, נעימה ומיוחדת, כל אלו ועוד ממתינים לכם במתחם החוויה התימנית בעין כרם.


במתחם הוילה המשלבת בין מתחם אירוח פנימי לגן אירוח חיצוני, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים והמפגשים החברתיים עד 45 משתתפים וליהנות מחוויית אירוח ייחודית ובלתי נשכחת.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
עין כרם, ירושלים
contact logo