בחצר של אפרים - משמר השבעה

אירועים

במרחק נסיעה של 10 דקות מתל אביב ובתוך מתחם המוקף בטבע פסטורלי וצמחייה ירוקה, ממתין לכם מתחם האירועים בחצר של אפרים – מתחם וילה יוקרתית לאירועים סולדיים, פרטיים ועסקיים, במושב משמר השבעה.

 

בחצר של אפרים, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים החל מ- 50 ועד 300 משתתפים וליהנות ממגוון רחב של מתקני אירוח מפנקים הכוללים בין היתר: חצר אירוח מושקעת ומטופחת, בריכת שחייה מהממת, מתקני גן יוקרתיים ואוהל אירוח דקורטיבי המאובזר במערכות אירוח אלגנטית. בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי אירוח המוצעים לכם על ידי הספקים המובילים ביותר בענף האירועים.

 

במתחם, ניתן לקיים מגוון רחב של אירועים פרטיים ועסקיים מכל סוג, החל מאירועי בר/בת מצווה וחתונה, דרך אירועי חברות ועד לנשפים קונספטואליים ומפגשים חברתיים.

 

עוֹד...

בר מצווה / בת מצווה

בחצר של אפרים, וילה לאירועי בר/בת מצווה משפחתיים,  מזמינה אתכם ליהנות מאירועי בוטיק מפנקים המיועדים לקהל של החל מ-50 ועד 300 משתתפים. במתחם, תוכלו ליהנות מאווירה כפרית, חצר אירוח מושקעת הכוללת בריכת שחייה מעוצבת, שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, שירותי בר ופתרונות אירוח והפקה המוצעים לכם על ידי נותני השירות והספקים המובילים בעולם האירועים.

עוֹד...

אירועי חברות וימי כיף

בריכת שחייה מעוצבת, חצר אירוח מטופחת, אוהל דקורטיבי ומאובזר, מתקני חצר מפנקים ומגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה, כל אלו ועוד ממתינים לכם בחצר של אפרים, וילה לאירועי חברות וימי כיף לעובדי חברות במושב משמר השבעה ובמרחק של 10 דקות נסיעה מתל אביב. במתחם, תוכלו לקיים אירועי חברות מכל סוג לקהל של החל מ-50 ועד 300 משתתפים.

עוֹד...

כנסים ואירועים עסקיים

בחצר של אפרים, וילה לאירועים עסקיים וכנסים, הממוקמת במושב משמר השבעה שבמרכז הארץ, מזמינה אתכם ליהנות מאווירה כפרית מושלמת המותאמת לכל סוגי האירועים העסקיים והכנסים לקהל של החל מ-50 ועד 300 משתתפים. במתחם, תוכלו ליהנות בין היתר מאוהל אירוח דקורטיבי ומאובזר, מתקני גן סביב בריכת שחייה מעוצבת, שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר ופתרונות אירוח והפקה נוספים בהתאמה אישית לצרכי האירוע/כנס.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
contact logo