החווה בגיא - ירושלים

אירועים בטבע

חוגגים אירוע בירושלים ומחפשים את המקום המושלם המשלב בין חווית אירוח אינטימית לאווירת טבע ייחודית ופסטורלית? אצלנו במתחם החווה בגיא, חווה חקלאית לאירועים הממוקמת בלב ירושלים, תוכלו ליהנות מהמקום הנכון לאירועים באווירת טבע ייחודית ופסטורלית.

 

בשטח החווה, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים תחת כיפת השמיים, בין החודשים מרץ לנובמבר, לקהל של עד 140 משתתפים, וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לכל אירוע, לרבות, שירותי עיצוב וסידורי שולחנות, שירותי הגברה ותאורה, שירותי מוסיקה ושירותי קייטרינג. כמו כן, תוכלו ליהנות ממרחב קסום ומיוחד של טבע אורבני המשלב בתוכו מפל מים נסתר ומרשים ביופיו, גידולי שדה אורגניים, והכול במרחק נגיעה ממתחם התחנה והסינמטק. המקום מונגש לבעלי מוגבלויות.


צילום: קובי הראתי ותומר רוטנברג

עוֹד...

חתונה בטבע

מפל מים נסתר ומרשים ביופיו, גידולי שדה אורגניים ומרחב ירוק ופסטורלי במיוחד, כל אלו ועוד ממתינים לכם במתחם החווה בגיא, חווה חקלאית לאירועים הממוקמת בלב ירושלים ומותאמת בין היתר לאירוח אירועי חתונה קטנה בטבע לקהל של עד 140 משתתפים.


במסגרת האירוע, תוכלו ליהנות מכל שירותי האירוח וההפקה בדרך לאירוע חלומי, מרגש ובלתי נשכח באווירת אירוח אינטימית, משפחתית והכי טבעית שיש. את האירועים בשטח החווה ניתן לקיים גם במסגרת אירועי צהריים וגם במסגרת אירועי ערב, ובשני המקרים ליהנות מאווירה ייחודית ופסטורלית שלא תמצאו באף מקום אחר. המקום מונגש לבעלי מוגבלויות.

 

צילום: קובי הראתי ותומר רוטנברג

עוֹד...

בר מצווה / בת מצווה

תשכחו מכל מה שידעתם על מתחמי אירוח לאירועי בר/בת מצווה בירושלים ובואו להכיר את החווה בגיא, חווה חקלאית לאירועים הממוקמת בלב העיר, סמוך למתחם התחנה וממש מתחת לרחבת הסינמטק. בשטח החווה, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה לקהל של עד 140 משתתפים ולהבטיח לעצמכם את האירוע הכי מיוחד, המשלב בין חוויית אירוח אינטימית ומשפחתית לאווירת טבע ייחודית ופסטורלית.


בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית, הכוללים בתוכם את כל מה שצריך ונחוץ לאירוע המושלם עליו תמיד חלמתם, והכול באווירה של טבע אורבני. המקום מונגש לבעלי מוגבלויות.


צילום: שיראל קרימולובסקי

עוֹד...
ירושלים
contact logo