בית ציוני אמריקה ZOA - תל אביב

אירועים

מבחר אולמות וחללים לאירוח בגדלים שונים, פתרונות אירוח והפקה מלאים וסידורי חניה לאורחים, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם ב-ZOA בית ציוני אמריקה, מתחם לאירועים וכנסים הממוקם בלב תל אביב. מתחם ZOA בית ציוני אמריקה, נחשב לאחד מסמליה התרבותיים של העיר תל אביב, וככזה, הוא מתאפיין באווירה אלגנטית ותרבותית המותאמת גם לאירועים פרטיים ועסקיים במתכונת של אירועי ישיבה. במתחם, מספר אולמות וחללים לאירוח בגדלים שונים המיועדים לקהל של החל מ-50 ועד 200 משתתפים, כאשר בכל אחד מהאולמות תוכלו ליהנות ממערכות אירוח והפקה כגון: שולחנות ישיבה בעיצוב המותאם לאופי האירוע, מסכי צפייה, מערכת הגברה ותאורה ועוד.  לרשות המשתתפים, מספר חניונים צמודים בתשלום.

 

כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי קייטרינג לאירועי ישיבה (אירועי סכין מזלג) הכוללים תפריט חלבי כשר ו/או תפריט בשרי כשר לבחירתכם. במתחם ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד וליהנות מאווירת אירוח אלגנטית, תרבותית ונעימה לאורך כל שלבי האירוע.

 


עוֹד...

אירועים עסקיים וכנסים

במתחם ZOA בית ציוני אמריקה, עומדים לרשותכם מספר אולמות וחללים לאירוח בגדלים שונים לקהל של החל מ-50 ועד 200 משתתפים, כאשר חלק מהאולמות בנויים כמפלס שטוח וחלק בנויים כאודיטוריום המותאם לישיבת תיאטרון. אולמות האירוח השונים ב-ZOA בית ציוני אמריקה, מאובזרים בכל מערכות האירוח וההפקה הנדרשות לכם לצרכי האירוח, כאשר ההתאמה האישית לאופי וסוג האירוע או הכנס מתאפשרת באמצעות שירותי ההפקה המוצעים לכם במקום. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי קייטרינג במסגרת תפריט בשרי כשר או חלב כשר.


זה הזמן לקחת את הכנס/אירוע עסקי הבא שלכם למקום הכי מרכזי בתל אביב וליהנות מכל פתרונות האירוח וההפקה המקצועיים במקום אחד. לרשות קהל המשתתפים בכנס/אירוע, לרשות האורחים, חניונים צמודים בתשלום.

עוֹד...
התקשרו:
אבן גבירול 26 פינת דניאל פריש 1, תל אביב
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת