גני שמשון - אשקלון

אירועים קטנים

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי באשקלון? זה הזמן ל-גני שמשון, אולם לאירועים קטנים ברמה הכי גבוהה שיש. בשטח האולם, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים והכנסים לקהל של עד 200 משתתפים וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה הכוללים בתוכם בין היתר את שירותי הקייטרינג של מלון גני שמשון.


לרשותכם, צוות אירוח וניהול מקצועי המלווה אתכם באופן אישי לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע, כאשר בשטח האולם ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים, לרבות, אירועי שבתות חתן, וזאת לצד אירועים עסקיים מכל סוג וכנסים מקצועיים.


למידע נוסף על המקום ועל חבילות האירוח המותאמות לכל אירוע באופן פרטני, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

בריתות

אצלנו ב-גני שמשון, אולם בוטיק אינטימי ומיוחד באשקלון, תוכלו לקיים אירועי ברית/ה לקהל של עד 200 משתתפים ולהבטיח לעצמכם אירוע משפחתי באווירה אינטימית ומרגשת. במהלך האירוע, תוכלו ליהנות מתפריט הקייטרינג המשובח של מלון גני שמשון, וזאת לצד שירותי אירוח והפקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.


את אירועי וטקסי הברית תוכלו לקיים במסגרת אירועי צהרים ואת אירועי הבריתה במסגרת אירועי צהרים או ערב. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מאירוע משפחתי אינטימי ומפנק, ויחד איתכם, נעשה הכול על מנת להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת עבור כל אורח/ת.

 

עוֹד...

אירועי חינה

מתחתנים בקרוב ומחפשים אולם אינטימי ומיוחד לטקס החינה המסורתי? זה הזמן להכיר את גני שמשון, אולם בוטיק לאירועי חינה באשקלון. בשטח האולם, תוכלו לקיים אירועי וטקסי חינה מסורתיים לקהל של עד 200 משתתפים וליהנות בין היתר גם מתפריט קייטרינג של מלון גני שמשון וגם משירותי אירוח והפקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהמקום הנכון לאירוח אירועי חינה מסורתיים וחווייתיים ולהבטיח לעצמכם אירוע בלתי נשכח.


למידע נוסף על חבילות האירוח שלנו לאירועי חינה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...
אשקלון
contact logo