מול החומות - ירושלים

אירועים מול חומות העיר העתיקה

מול חומות העיר העתיקה בירושלים ובתוך מבנה אבן עתיק עם קימורים אותנטיים, ממתינה לכם חווית האירוח של מול החומות, מתחם אירוח מיוחד לכל סוגי האירועים עד 200 משתתפים מול הנוף המרהיב של חומות העתיקה.


במתחם, תוכלו ליהנות מנוף פנורמי וממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לכל דרישה על פי אופי וסוג האירוע.

 

עוֹד...

חתונות

מרפסת פנורמית עם הנוף המרהיב של חומות העיר העתיקה, חלל אירוח עם המון אווירה ומגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במתחם מול החומות, מתחם קסום לאירועי חתונה קטנה עד 200 משתתפים. במתחם, תוכלו לקיים את האירוע באזור אירוח מקורה או פתוח כיפת השמיים או לשלב בין השניים, ולהבטיח לעצמכם אירוע קסום ומיוחד.

 

 

עוֹד...

בר מצווה / בת מצווה

אצלנו במתחם מול החומות בירושלים, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה באווירה ירושלמית אותנטית וליהנות בין היתר מנוף פנוראמי עוצר נשימה של חומות העיר העתיקה וממגוון רחב של פינוקי אירוח בהתאמה אישית לאירועי בר/בת מצווה.


במקום, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה גם במסגרת אירועי צהרים לאחר טקס העלייה לתורה וגם במסגרת אירוע ערב לקהל של עד 200 איש.

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

יוסף

חגגנו אירוע משפחתי ב"מול החומות" בירושלים, והחוויה הייתה קסומה. המתחם, משופץ בקפידה ומשמר את האותנטיות ההיסטורית, הציע נוף פנורמי מדהים של חומות העיר העתיקה. הצוות היה מקצועי וקשוב, ודאג לכל פרט כדי להבטיח שהאירוע יתקיים בצורה האידיאלית. האווירה הייתה חגיגית ורוחנית.

הוסף חוות דעת

ירושלים
contact logo