128 אירועים - תל אביב

אירועים

מחפשים אחר אולם לאירועים בתל אביב? זה הזמן להכיר את 128 אירועים, אולם בוטיק חדש לכל סוגי האירועים הממוקם במתחם רמת החייל בצפון תל אביב. באולם החדש, ניתן לקיים אירועים פרטיים ועסקיים לקהל של החל מ-30 ועד 120 משתתפים וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה. 

בשטח האולם המודרני והמעוצב, תוכלו ליהנות ממערכות אירוח מעוצבות, מערכות הגברה ותאורה חדישות, מערכת מסכים להקרנת קליפים ומצגות במהלך האירוע ומתקני אירוח נוספים. כמו כן, תוכלו ליהנות מחוויה קולינארית ברמה הגבוהה ביותר המשלבת בתוכה תפריט שף כשר על בסיס המטבח הים התיכוני.

 לנוחיותכם, חניון צמוד וחינם לאורחים, כולל דרכי גישה לנכים.

עוֹד...

בר/בת מצווה

חוגגים בר/בת מצווה? אצלנו ב-128 אירועים, אולם בוטיק חדש בצפון תל אביב לאירועי ומסיבות בר/בת מצווה תוכלו להבטיח לעצמכם את האירוע/מסיבה עליו תמיד חלמתם. במקום, ניתן לקיים אירועי בר/בת מצווה במסגרת אירועי ישיבה לקהל של עד 120 משתתפים או לבחור בקיומה של מסיבת בר/בת מצווה  רק לחברות ולחברים עם המון אטרקציות ופינוקים.


לרשותכם, צוות מקצועי המלווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

עוֹד...

ברית/ה

בשעה טובה נולד/ה לכם בן/בת וזה הזמן להפקת אירוע ברית/ה.


אצלנו ב-128 אירועים, אולם בוטיק חדש הממוקם במתחם רמת החייל – תל אביב, תוכלו ליהנות מהמקום המושלם לאירוח אירועי ברית/ה לקהל של החל מ-30 ועד 120 משתתפים. באולם החדש עומדות לרשותכם מערכות אירוח מעוצבות, כסא אליהו הנביא לטקס הברית, תפריט שף מושקע (כשר), חניון צמוד וחינם לאורחים ופתרונות אירוח והפקה נוספים.

 

 

עוֹד...

חתונה קטנה

במתחם רמת החייל שבצפון תל אביב, ממתין גם לכם 128 אירועים, אולם בוטיק חדש לאירועי חתונה קטנה. באולם החדש, ניתן לקיים אירועים לקהל של החל מ-30 ועד 120 משתתפים וליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה עם המון תשומת לב ויחס אישי לכל אורח/ת. בין היתר, תוכלו ליהנות מתפריט שף מושקע ומענג המבוסס על נפלאות המטבח הים תיכוני. לרשותכם, חניון צמוד חינמי לאורחים.

עוֹד...

מסיבות פרטיות

128 אירועים, אולם בוטיק חדש בצפון תל אביב, מזמין אתכם ליהנות מהלוקיישן הנכון למסיבות פרטיות למבוגרים. באולם החדש, תוכלו לקיים את כל סוגי המסיבות הפרטיות לקהל של עד 120 משתתפים וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בתהאמה אישית מלאה לאורך כל שלבי המסיבה. לרשות האורחים, חניון צמוד בחינם. כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריט שף מושקע ואקסקלוסיבי למסיבות פרטיות.

עוֹד...

כנסים ואירועים עסקיים

128 אירועים, האולם החדש של מתחם רמת החייל בצפון תל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות מהמקום הנכון לאירוח כנסים, אירועים עסקיים ואירועי חברות לקהל של החל מ-30 ועד 120 משתתפים בלבד. באולם החדש, תוכלו להבטיח לעצמכם אווירת אירוח אינטימית ומיוחדת המשלבת בתוכה את כל מרכיבי האירוח הנחוצים לכם בהתאמה אישית מלאה וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כמו כן, תוכלו ליהנות מחניון צמוד וחינם לאורחים.

עוֹד...
התקשרו:
דבורה הנביאה 128, תל אביב
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת