מלון תמרה - אשקלון

שבתות חתן

130 חדרי אירוח מעוצבים, נוף ים משגע, מתחם ספא מפנק עם בריכת שחייה ומתחם לילדים, כל אלו ועוד ממתינים  לכם במסגרת אירועי שבתות חתן ב-תמרה, מלון מפנק הממוקם אל מול קו החוף של אשקלון.


בשטח המלון, המשלב בתוכו גם מרכז אירועים עם 4 אולמות אירוח בסדרי גודל שונים, תוכלו לקיים אירועי שבת חתן לחתונה ולבר מצווה ולהבטיח לעצמכם חוויית אירוח קסומה ומפנקת לאורך כל השבת.


בין היתר, תוכלו ליהנות מתפריט שף לכל אחת מסעודות השבת, כולל אפשרות להיפוך ארוחות. כמו כן, בשטח המלון עומד לרשותכם בית כנסת לתפילות השבת, וזאת לצד צוות אירוח מקצועי המלווה אתכם לאורך כל השבת.

עוֹד...

אירועים על הים

מרכז האירועים של מלון תמרה באשקלון, מזמין גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח מושלמת לכל סוגי האירועים מול הים. במרכז האירועים שלנו, עומדים לרשותכם 4 אולמות אירוח הניתנים להתאמה אישית על פי סוג ואופי האירוע, כאשר בכל אחד מהאולמות תוכלו למצוא מערכות אירוח אלגנטיות ומעוצבות לצד מערכות הפקה חדישות הכוללות בין היתר מסך לד ענק, מערכת סאונד מקצועית ומערכת תאורה חכמה.


כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מושקעים ומשירותיה של מחלקת אירועים מטעם המלון המתמחה בתהליכי תכנון, ארגון והפקה של כל סוגי האירועים, הפרטיים והעסקיים כאחד. בנוסף לכל אלו, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח הכוללים לינה באחד מחדרי האירוח המעוצבים של המלון.


למידע נוסף על חבילות האירוח שלנו לאירועים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...

אולמות כנסים

מרכז הכנסים והאירועים שלנו משלב בתוכו 4 אולמות הניתנים לפיצול והתאמה אישית לכל סוגי הכנסים לקהל של החל מ-25 ועד 800 משתתפים.


באולמות הכנסים שלנו, תוכלו לקיים את כל סוגי הכנסים ולהבטיח לעצמכם רמת שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בין היתר, תוכלו ליהנות משירותי עיצוב ותפאורה בהתאם לצרכי הכנס, משירותי מלצרות ותפריטי אירוח מושקעים, משירותי דיילות הכוונה לבאי הכנס ומשירותיהם של אנשי צוות נוספים העוסקים ומתמחים בתהליכי תכנון והפקה של כנסים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, והכול מול נוף ים משגע ובתוך מלון המשלב בתוכו גם טרקלין עסקים מודרני ומעוצב. כמו כן, אנו מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות אירוח מלאים הכוללים לינה לבאי הכנס.

 

 

עוֹד...

כיתות לימוד להשכרה

מחפשים אחר מרכז כנסים ואירועים המשלב בתוכו כיתות לימוד להשכרה באשקלון ? הגעתם למקום הנכון !  אצלנו במלון תמרה הממוקם מול קו החוף של אשקלון ובסמוך למרינה ולפארק הלאומי, ממתין לכם מרכז אירועים וכנסים המשלב בתוכו 4 אולמות בסדרי גודל שונים הניתנים לפיצול והתאמה אישית גם ככיתות לימוד להשכרה לכל מטרה.


במסגרת השכרת כיתות הלימוד שלנו, תוכלו ליהנות גם משירותי המלון השונים הכוללים בין היתר: שירותי כיבוד בהתאמה אישית (כולל עמדת משקאות חמים/קרים), אספקת ציוד עזר למערכי השיעור ושימוש בטרקלין העסקים של המלון.


למידע נוסף על מסלולי ההשכרה של כיתות הלימוד שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...
התקשרו:
גולני 11, אשקלון
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת