גן אירועים ארבע עונות - קיבוץ ברור חיל

חתונות

מתחתנים? חולמים על אירוע חתונה קסום ומיוחד? אצלנו בפארק האירועים ארבע עונות הממוקם בקיבוץ ברור חיל שבין קריית גת לשדרות, תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע חתונה מהחלומות. בשטח הפארק, תוכלו ליהנות מהשילוב המושלם והמנצח בין אולם אירועים מקורה המשלב בתוכו את כל החידושים בענף האירוח לבין גן אירועים קסום וייחודי תחת כיפת השמיים.

 

ארבע עונות -  חתונה באווירה קסומה של טבע ורומנטיקה

 

בפארק האירועים, ארבע עונות, המשתרע על פני שטח כולל של 30 דונם, תוכלו להבטיח לעצמכם חוויית אירוח קסומה המשלבת בין טבע ורומנטיקה לכל מרכיבי האירוח הנחוצים לכם לאירוע חתונה מהחלומות. לרשותכם, צוותי ניהול, אירוח והפקה עם ניסיון רב שנים בענף האירועים.

 

עוֹד...

אירועים

אצלנו ב - ארבע עונות, פארק לאירועים בקיבוץ ברור חיל, המשתרע על פני שטח כולל של 30 דונם, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים וליהנות מחוויית אירוח משכרת המשלבת בין טבע והמון רומנטיקה באוויר.


בשטח הפארק, תוכלו ליהנות ממרחב טבעי ומעוצב המשלב בתוכו גם אולם אירועים מקורה עם כל החידושים האחרונים של ענף האירועים. במהלך האירועים אצלנו, תוכלו ליהנות גם מתפריט שף עדכני ומגוון, מעמדות בר מעוצבות ומפתרונות אירוח והפקה מלאים המוצעים לכם על ידי צוותי ניהול, אירוח והפקה מנוסים ומיומנים. 

עוֹד...

אירועי חברות ואירועים עסקיים

ארבע עונות, פארק אירועים המשתרע על פני שטח כולל של 30 דונם בכניסה לקיבוץ ברור חיל שבדרום, בין קריית גת לשדרות, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח מושלמת לכל סוגי האירועים העסקיים ואירועי חברות.


בשטח הפארק, תוכלו ליהנות מהשילוב המנצח בין גן אירוח ייחודי ומטופח עד לפרטים הקטנים ביותר לבין אולם אירועים מקורה עם כל החידושים האפשריים של ענף האירועים. לרשותכם, מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, והכול באווירה קסומה של טבע ובהתאמה אישית לצרכי האירוח ומאפייני האירוע העסקי.

 

עוֹד...
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת