מתחם אבן בלב שמורת הטבע - חבצלת השרון

ארבעה מתחמי אירוח, מערכות מולטימדיה מתקדמות, עיצוב מופקד ותשומת לב לכל הפרטים הקטנים והגדולים הנלווים לאירוע, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם באבן בלב שמורת הטבע, גן ואולם אירועים הממוקם בתוך מתחם אבן בלב שמורת טבע בחבצלת השרון.

 

במקום ניתן לקיים את כל סוגי האירועים המיועדים ל-30 עד 400 מוזמנים, וליהנות מאווירת אירוח אקסקלוסיבית המושגת בין היתר באמצעות הנוף המרשים של מתחם אבן בשמורת הטבע, קשתות האבן העתיקות המצויות במקום, וכמובן, מהשירות המפנק והאיכותי של צוותי האירוח במתחם.

 

מתחם אבן בלב שמורת הטבע - גן ואולם לאירועים בשרון

 

במתחם האירועים – מתחם אבן בלב שמורת הטבע, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות אירוח המותאמים באופן אישי לאופי האירוע ולכמות המשתתפים. לרשותכם, צוותי הפקה מיומנים ומנוסים האחראיים על כל הפרטים הקטנים המרכיבים את האירוע, לרבות, סידורי ישיבה, עיצוב פרחים והתאמת שירותי הקייטרינג. 

 

בנוסף, תוכלו ליהנות מאמצעי הפקה מתקדמים ומשוכללים הכוללים בין היתר כדורי תאורה יוקרתיים, תאורת גן רומנטית, מקרנים ומסכי ענק. במידה וגם אתם עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי בזמן הקרוב, זה הזמן להכיר מקרוב את כל פתרונות האירוח הממתינים לכם בלב שמורת הטבע.

 

יצירת קשר :
חבצלת השרון
התקשרו:
חבצלת השרון