מלון צפורי בכפר - חפץ חיים (גדרה)

אירוח לשבת חתן

מחפשים את המקום המשולם לאירועי שבת חתן כהלכתה? אצלנו במלון ציפורי בכפר הממוקם בקיבוץ הדתי והפסטרלי, חפץ חיים, הסמוך לגדרה, תוכלו להבטיח לעצמכם חוויית אירוח קסומה ומיוחדת לאורך כל השבת.


בשטח המלון, ממתינות לכם בקתות נופש חלומיות למשפחות, וזאת לצד מתקני מלון נוספים המותאמים לאירוח אירועי שבת חתן כהלכתה, וביניהם, חדר אוכל מודרני ומעוצב, מרחבי דשא גדולים, בית כנסת מפואר, ספריה תורנית מפוארת ומקוואות. כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריט שף עשיר עם הידור בכשרות לכל אחת מסעודות השבת, והכול באווירה פסטורלית ורמת אירוח מלונאית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

חשוב לנו שתדעו: מלון ציפורי בכפר הוא מלון הפאר היחידי המתעטר בכתר הכשרות המהודר של הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.

 

עוֹד...

אירועים

מתחם האירועים של מלון ציפורי בכפר הממוקם בקיבוץ הדתי חפץ חיים, מזמין גם אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מלאים המותאמים לכל סוגי האירועים הפרטיים החל מ-20 ועד 500 משתתפים.


במתחם, המשלב בין אולם אירועים מודרני ומקורה למתחם פתוח תחת כיפת השמיים, תוכלו לקיים בין היתר אירועים בהפרדה לציבור הדתי - חרדי.

 

עוֹד...

כנסים

סביבת אירוח פסטורלית, תשתיות מגוונות להפקת הכנס המושלם ומגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאורך כל הדרך, ולכל צרכי האירוח, כל אלו ועוד ממתינים גם לכנס המקצועי הבא שלכם במרכז האירועים של מלון ציפורי בכפר.


במרכז האירועים, ניתן לקיים כנסים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר לקהל של החל מ-20 עד 500 משתתפים.

עוֹד...
התקשרו:
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת