מלון מי עמי - אשדוד

אירוח לשבת חתן

מתחתנים או חוגגים בר מצווה ומחפשים מלון לשבתות חתן באשדוד? ברוכים הבאים למלון מי עמי, המלון שמאפשר לכם ליהנות מאירוע חלומי לאורך כל השבת.


בשטח המלון, תוכלו למצוא את כל מה שצריך לשבתות חתן: חדרי אירוח מגוונים ומאובזרים ברמה הגבוהה ביותר, חדר אוכל אינטימי עם תפריט שף אקסקלוסיבי לכל אחת מסעודות השבת, בית כנסת בתוך המלון, אולמות אינטימיים למפגשים משפחתיים, חנייה קרובה ונוף ים משגע והכל במרחק של 50 מטרים משפת הים.


צוות ניהול מקצועי מטעם המלון ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של אירועי שבתות החתן ויעמיד לרשותכם את כל פתרונות האירוח הנחוצים לכם לאירועי שבת בלתי נשכחים.

 

עוֹד...

בריתות

המשפחה מתרחבת? אצלנו במלון מי עמי, מלון לאירועי ומסיבות ברית/ה, תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע בלתי נשכח. בשטח המלון, עומדים לרשותכם מספר חללי אירוח לאירועי וטקסי ברית/ה, כאשר בכל חלל תוכלו ליהנות משירותי עיצוב וסידור שולחנות אירוח ותפריט שף אקסקלוסיבי וחניה קרובה. בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות הפקה בהתאמה אישית ולהבטיח לעצמכם רמת שירות גבוהה במיוחד על ידי כל צוותי האירוח של המלון.


האורחים שלכם מגיעים מרחוק? אצלנו תוכלו למצוא גם פתרונות לינה מפנקים לבני המשפחה.

 

עוֹד...

אירועים עסקיים. כנסים. הרצאות

מלון מי עמי, המלון הכי קרוב לים באשדוד, מזמין אתכם ליהנות מהיצע גדול של כיתות לימוד וחללי אירוח המותאמים לכנסים קטנים, הרצאות, ימי עיון, סדנאות ואפשרויות עסקיות נוספות.


במסגרת האירוח אצלנו, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לכל צרכי הכנס/אירוע עסקי ולהבטיח לעצמכם חוויית אירוח אינטימית ומפנקת עם נוף פתוח לים, כולל לינה וחניה קרובה.


צוותי הניהול המנוסים של המלון, ילוו גם אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של הכנס/אירוע עסקי מ-א' ועד ת'.

עוֹד...
נורדאו 24, אשדוד
contact logo