כפר הנופש קליה - ים המלח

אירוח שבתות חתן

בלב קיבוץ קליה ים המלח, בין מדבר לים ובמרחק של 25 דקות נסיעה מירושלים, ממתין גם לכם כפר הנופש קליה, מתחם אירוח פסטורלי ומיוחד לאירועי שבת חתן לחתונה ולבר מצווה. בשטח הכפר, עומדים לרשותכם 64 חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים, וביניהם: חדרי אירוח זוגיים, מיני סוויטות משפחתיות ודירות אירוח גדולות. כמו כן, תוכלו ליהנות ממתקני הכפר הכוללים: בריכת שחייה, חוות סוסים ומרחב פסטורלי של מדשאות ענק עם פינות ישיבה מוצלות.


לצד כל אלו, תוכלו ליהנות מחבילת אירוח מפנקת הכוללת: 3 סעודות שבת עשירות (כשר), בית כנסת פעיל לתפילות השבת, עמדות קפה ועוגה לפני תפילת שחרית של שבת ואולם ייעודי למפגשים משפחתיים במהלך השבת.

עוֹד...

מקום מיוחד לאירועים

כפר הנופש קליה הממוקם בצפון ים המלח, מזמין אתכם ליהנות מהלוקיישן הכי מיוחד לכל סוגי האירועים, פרטיים ועסקיים כאחד.

בשטח הכפר, תוכלו לקיים מגוון רחב של אירועים באחד מהלוקיישנים המיוחדים של שטח כפר הנופש, וביניהם, אירועים מסביב לבריכה או בשטח אולם אירועים, אירועים במתחם גלמפינג ואירועים על החוף או במסעדת החוף. בכל אחת מהאפשרויות, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע, לרבות, שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, שירותי הגברה ותאורה, שירותי סידור ועיצוב שולחנות אירוח ועוד. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילת אירוח המשלבת בתוכה פתרונות אירוח ולינה למשתתפי האירוע באחד מ-64 מחדרי האירוח של כפר הנופש.

עוֹד...
התקשרו:
קיבוץ קליה, ים המלח
contact logo