רובן Ruben - גבעת שאול - ירושלים

מסעדה לאירועים

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי למספר מצומצם של משתתפים בירושלים? רוצים להבטיח לעצמכם אירוע מוצלח באווירה אינטימית ומפנקת? זה הזמן להכיר את רובן, מסעדה לאירועים בירושלים המאפשרת לכם ליהנות מהמקום המפנק ביותר לאירועים קטנים עד 90 משתתפים.


בשטח המסעדה, הנמנית על רשת מסעדות הבשר הטובה ביותר בישראל, תוכלו ליהנות מתפריט אירועים מגוון ' כשר למהדרין - בד"ץ הרב מחפוד, ומפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לסוג ואופי האירוע. בין היתר תוכלו ליהנות מעיצוב בלונים, סידור ועיצוב שולחנות אירוח, מוסיקת רקע, שירותי בר וצוות מלצרים מקצועי ומיומן, וזאת לצד שירותיו המקצועיים של צוות הניהול המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון של האירוע.

עוֹד...

חתונה קטנה

מתחתנים? אצלנו ב-רובן, מסעדה לחתונה קטנה בירושלים, תוכלו לקיים אירועי חתונה באווירה אינטימית ומפנקת לקהל של עד 90 משתתפים וליהנות מחוויית אירוח משפחתית ומיוחד.


במסגרת האירוע, תוכלו ליהנות ממנות הדגל של רשת מסעדות הבשר הטובה ביותר בישראל, וזאת לצד מנות אירוח נוספות המורכבות במיוחד עבור האירוע שלכם. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי הפקה הכוללים עיצוב וסידור שולחנות אירוח, שירותי בר ועוד.


לרשותכם, צוות ניהול מקצועי המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע האינטימי והמיוחד. אז למי אתם מחכים? אנחנו כאן בשביל האירוע שלכם!

 

עוֹד...

בר מצווה / בת מצווה

חוגגים בר/בת מצווה בירושלים? אצלנו בסניף הירושלמי של רשת המסעדות רובן, תוכלו ליהנות מאירועי בר/בת מצווה באווירה אינטימית ומפנקת. בשטח המסעדה, תוכלו לקיים אירועי צהריים או ערב לקהל של עד 90 משתתפים וליהנות מתפריט אירוח עשיר ומגוון, כשר למהדרין - בד"ץ הרב מחפוד, המשלב בתוכו את כל מנות הדגל האהובות של רשת המסעדות רובן, לצד מנות אירוח נוספות.


כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי אירוח והפקה נוספים המותאמים עבור האירוע שלכם על ידי צוות ניהול מקצועי המלווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

עוֹד...

ברית/ה

אצלנו ב-רובן, מסעדה לאירועים בירושלים, תוכלו לקיים אירועי ברית/ה גם במסגרת אירועי צהריים וגם במסגרת אירועי ערב, ובכל שעה ליהנות מאווירה משפחתית ונעימה ומתפריט אירוח עשיר ומגוון. בשטח המסעדה המשתייכת לרשת מסעדות הבשר הטובה של ישראל, תוכלו לקיים אירועי ברית/ה לקהל של עד 90 משתתפים וליהנות בין היתר מעיצוב וסידור שולחנות אירוח, עיצוב בלונים, שירותי בר, מוסיקת רקע מתאימה ופתרונות אירוח והפקה נוספים בהתאמה אישית.


אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולאפשר לנו לדאוג לכל הפרטים הקטנים והגדולים של האירוע או טקס הברית.

עוֹד...
צור קשר
כנפי נשרים 24, ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת