גבעת התחמושת - ירושלים

אירועים פרטיים

מחפשים אחר מתחם אירועים בירושלים?  זה הזמן להכיר את מתחם האירועים המיוחד של גבעת התחמושת וליהנות ממגוון אפשרויות אירוח: חלל אירועים המיועד לקיום אירועים פרטיים - אולם זה מאפשר לכם ליהנות מאירועי קוקטייל ל-250 איש, אירועי אירוח סביב שולחנות ל-140 איש, תיאטרון חיצוני ענק עד 200 איש ואודיטוריום מרווח המכיל כ-140 מקומות ישיבה, במה מרווחת ומערכת הקרנה מתקדמת.

את מתקני האירוח במתחם האירועים של גבעת התחמושת ניתן לשכור לכל צורך ולכל מטרה, החל מקיום מסיבות ואירועי בר/בת מצווה ועד לקיום נשף חברתי או אירוע השקה.

לרשותכם חניון רחב ידיים הנמצא בסמוך למתחם האירועים. כמו כן, עומדת לרשותכם אטרקציה ייחודית לקיום סיור לילי בליווי עששיות באתר הקרב של גבעת התחמושת. אטרקציה זו הינה רק חלק ממגוון האפשרויות העומדות לרשותכם במתחם גבעת התחמושת בכל הקשור לאירוח קבוצות.

עוֹד...

כנסים. הרצאות. אירועים עסקיים

עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי? מחפשים לוקיישן מיוחד אשר יעניק ערך מוסף לאירוע העסקי אותו אתם מקיימים? בואו להכיר מקרוב את אפשרויות האירוח הממתינות לכם במתחם האירועים של גבעת התחמושת.

בתוך אתר המורשת וההנצחה, ממתין לכם מתחם אירוח מודרני וחדשני הכולל בין היתר אולם אירועים המיועד לאירוח כנסים ואירועים עסקיים. אולם אירועים זה מיועד לאירוח של כ-250 איש במסגרת אירועי קוקטייל, או לחילופין, לאירוח מקסימאלי של 140 איש במסגרת אירועי ישיבה.

במקום תמצאו את כל אמצעי האירוח הנדרשים להפקת אירוע עסקי או כנס מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בין יתר מתקני האירוח במקום תמצאו: מערכת הגברה משוכללת, ניוד של אמצעי הגברה ותאורה על פי הצורך, הקמת במה בגודל 3X8  מטר בתוך חלל האולם, הפקת כנסים וימי עיון שלמים עבור הלקוח לפי חתך נושאי/ערכי מבוקש (מנהיגות, ניהול, קבלת החלטות וכד'), צילום אירועים כולל הפקה במקום של מגנטים אישיים וקבוצתיים, הזמנת כיבוד, כריכים, קפה ומאפה, ארוחות בשריות וחלביות (הגשה ובופה) ועוד מגוון נרחב של אמצעי אירוח ושירותי הפקה בהתאמה אישית.

עוֹד...

כיתות לימוד להשכרה

מחפשים כיתות לימוד להשכרה בירושלים? זה הזמן להכיר את אפשרויות האירוח השונות הממתינות לכם במתחם גבעת התחמושת  המציע 2 כיתות לימוד המיועדות לאירוח של 70 איש כל אחת.

בכל אחת מכיתות הלימוד במקום תמצאו מערכות הקרנה הכוללות: מחשב, מקרן ויריעת הקרנה, כיסאות סטודנט נוחים במיוחד, לוח מחיק ומערכות מיזוג אוויר. כיתות הלימוד פועלות לאורך כל שעות פעילות המתחם, החל מתשע בבוקר עוד לחמש אחר הצהריים. כמו כן, ניתן לשכור את כיתות הלימוד מעבר לשעות הפעילות וזאת במסגרת קיום אירועים עסקיים, כנסים מקצועיים או ימי עיון אותם אתם מקיימים במתחם האירועים של גבעת התחמושת. לרשות כל מקיימי האירועים בגבעת התחמושת, עומד היצע נרחב של פעילויות תוכן אותן ניתן לקיים בכל מתקני המורשת הנמצאים במתחם.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
זלמן שרגאי 5, ירושלים
contact logo