מרכז דוידסון - אירוע בכותל הדרומי - ירושלים

המתחם

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי ומחפשים את הלוקיישן הכי מיוחד בירושלים? זה הזמן להכיר את מרכז דוידסון, גן ארכיאולגי בלב העיר העתיקה, המשלב בתוכו מספר אזורי אירוח לכל סוגי האירועים לצד שרידים ומבנים מתקופות שונות בהיסטוריה היהודית.

 

בשטח הגן, תוכלו לקיים מגוון רחב של אירועים בסדרי גודל שונים, החל מאירועים עד 100 איש באוזר חצר הכותל המהווה חלק בלתי נפרד ממרכז דוידסון ועד אירועים לקהל של 1,200 איש תחת פרגולה ענקית הממוקמת בלב הגן הארכיאולוגי. בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה לכל אירוע בהתאמה אישית מלאה, לרבות, סידורי ישיבה, שירותי הגברה ותאורה, שירותי קייטרינג ופתרונות אירוח והפקה נוספים.

עוֹד...

חתונות

אצלנו במרכז דוידסון, תוכלו לקיים אירועי חתונה קסומים ומרגשים באחד מהמקומות המיוחדים והיפים ביותר בישראל, למרגלות הכותל המערבי והדרומי ובתוך שטח גן ארכיאולוגי מרהיב ביופיו המשלב בתוכו את כל העולמות, מצד אחד, שרידים ומבנים עתיקים מתקופות שונות בהיסטוריה של הרובע היהודי, ומצד שני, מערכות אירוח והפקה חדישות המותאמות לכל צרכי האירוח של אירועי חתונה אלגנטיים ומרגשים עם המון אווירה קסומה מסביב.

 

בשטח הגן, עומדים לרשותכם מספר אזורי אירוח המותאמים לאירועי חתונה קטנה עד 100 משתתפים ולאירועי חתונה המוניים עד 1,200 משתתפים.

 

 

 

 

עוֹד...

בר מצווה בכותל

אווירה קסומה ומיוחדת, נוף מרהיב ביופיו ופתרונות אירוח והפקה מלאים בהתאמה אישית, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במרכז דוידסון, במסגרת טקסי עלייה לתורה ואירועי בר מצווה בכותל.


בגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון, תוכלו להעניק משמעות נוספת לחגיגות בר המצווה, כאשר מסביבכם שרידים ומבנים מתקופות שונות בהיסטוריה של הרובע היהודי והעיר העתיקה, ובתוך כך, להבטיח לעצמכם חוויית אירוח קסומה, מרגשת ובלתי נשכחת.

 

בשטח הגן, עומדים לרשותכם מספר אזורי אירוח לאירועים אינטימיים או גדולים בהתאם לצורך. כמו כן, תוכלו ליהנות מצוות ניהול והפקה המלווה אתכם לאורך כל הדרך.

עוֹד...

בריתות

המשפחה מתרחבת ואתם מחפשים את הלוקיישן המושלם לאירועי ברית/ה? אצלנו במרכז דוידסון, גן ארכיאולוגי מרהיב ביופיו הממוקם למרגלות הכותל המערבי והדרומי, תוכלו לקיים את אירועי הברית/ה באווירה קסומה ומרגשת המתכתבת עם ההיסטוריה של הרובע היהודי שמסביבכם הנוף המרגש של העיר העתיקה וממצאים ארכיאולוגים מתקופות שונות בהיסטוריה.

 

בשטח הגן, עומדים לרשותכם מספר אזורי אירוח לאירועי ברית/בריתה בסדרי גודל שונים.  כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המשלבים בתוכם את כל מה שצריך לאירוע בהתאמה אישית מלאה. מחכים גם לכם, הצוות המקצועי של מרכז דוידסון.

 

עוֹד...

אירועים עסקיים וכנסים

חוגגים אירוע עסקי או אירוע חברה בירושלים? אצלנו במרכז דוידסון, גן ארכיאולוגי מרהיב ביופיו הממוקם למרגלות הכותל המערבי והדרומי, תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע עסקי עם מימד היסטורי רב עוצמה. בשטח הגן, עומד לרשותכם אזור אירוח המותאם לאירועי חברות ואירועים עסקיים גדולים עד 1,200 משתתפים, וזאת לצד חלל אירוח המותאם לאירועים קטנים עד 100 משתתפים.

 

בכל סוגי האירועים העסקיים ואירועי החברות, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים בהתאמה אישית לכל צרכי האירוח, וזאת בנוסף לאפשרות לקיום סיורים מודרכים במוזיאון הפועל במקום ובשטח הגן הארכיאולוגי המשלב בתוכו ממצאים היסטוריים מימי בית ראשון ושני.

 

עוֹד...
ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת