אוריון אירועים Orion - ירושלים

אירועים

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי למספר מצומצם של משתתפים בירושלים? אצלנו ב-אוריון, מתחם תרבות רב תחומי הממוקם בלב העיר, תוכלו ליהנות מחלל אירוח מודרני ומעוצב המותאם לכל סוגי האירועים עד 400 משתתפים.

 

במתחם, תוכלו ליהנות ממספר אזורי אירוח שונים הכוללים בין היתר את חלל הפנים של המתחם ומרפסת ישיבה על הגג. בכל אזורי האירוח תוכלו למצוא מערכות אירוח מפנקות לצד אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כגון: מקרנים, מסכים, עמדת DJ מקצועית, מיקרופונים ומערכות הגברה ותאורה.

 

לרשותכם, פתרונות אירוח המותאמים באופן אישי לסוג ואופי האירוע כולל שירותי בר.


בואו להכיר את מבנה אוריון המחודש וליהנות מחוויית אירוח בלתי נשכחת.

 

עוֹד...

מסיבות פרטיות

בתוך מבנה אבן ירושלמית אשר שימש בעבר כמקום משכנו של קולנוע אוריון המיתולוגי, ממתין לכם מתחם אוריון המחודש המארח אירועים פרטיים ומסיבות עד 400 איש.

 

במתחם אוריון המחודש, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים וליהנות מאווירת אירוח קסומה ומיוחדת המשלבת בין אווירה אינטימית ונעימה למתקני אירוח מפנקים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים מסוגם.

 

במתחם, מספר אזורי אירוח שונים הכוללים את בר הקוקטיילים של המתחם, החלל המרכזי בתוך המבנה ומרפסת הישיבה הממוקמת על גג האולם.

 

את המתחם ניתן לשכור AS IS להפקת אירועים פרטיים ו/או להסתייע בשירותי האירוח וההפקה המוצעים על ידי צוות הניהול המנוסה והמיומן של המקום.

עוֹד...

כנסים ואירועים עסקיים

בתוך מבנה אבן ירושלמית אשר שימש בעבר כמקום משכנו של קולנוע אוריון המיתולוגי, ממתין לכם מתחם אוריון המחודש המארח אירועים פרטיים ומסיבות עד 400 איש.

 

במתחם אוריון המחודש, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים וליהנות מאווירת אירוח קסומה ומיוחדת המשלבת בין אווירה אינטימית ונעימה למתקני אירוח מפנקים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים מסוגם. במתחם, מספר אזורי אירוח שונים הכוללים את בר הקוקטיילים של המתחם, החלל המרכזי בתוך המבנה ומרפסת הישיבה הממוקמת על גג האולם.

 

ניתן לשכור רק את המתחם להפקת אירועים פרטיים, ללא שירותים נוספים, או להסתייע בשירותי האירוח וההפקה המוצעים על ידי צוות הניהול המנוסה והמיומן של המקום.

עוֹד...

הופעות

מתחם אוריון המחודש הינו  קומפלקס תרבותי להופעות ואירועים רב תחומיים לקהל של עד 400 משתתפים. במקום מתקיימות הופעות מוסיקה פתוחות לקהל הרחב, הקרנות סרטים, מופעי סטנדאפ ועוד.

לרכישת כרטיסים, לחצו כאן

עוֹד...
התקשרו:
שמאי 4, ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

יאיר

אחלה מקום עם הרבה לב

הוסף חוות דעת