אולמות כנסים בירושלים

כשאתם מחפשים אחר אולמות לכנסים בירושלים, מהם הסטנדרטים שאתם מציבים לפניכם? איזה סוג של מקום יענה על הצרכים המדויקים שלכם? אנחנו כאן, באתר מקומות לאירועים אולי לא יכולים בדיוק לענות על השאלה הזו שלכם, אבל אנחנו כן מספקים לכם בדף זה רשימה של אולמות כנסים בירושלים שהינה מגוונת, משתנה, מותאמת ויכולה להתאים עצמה, ובשורה התחתונה תמצאו כאן רשימת מקומות שייתנו לכם את התשובות שצריכים.
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

החוויה התימנית בעין כרם - ירושלים

החוויה התימנית, מקום מיוחד לכנסים ואירועים עסקיים בעין כרם, מזמין גם אתכם לקחת חלק בחוויית אירוח אותנטית בסגנון תימני מסורתי.

גבעת התחמושת - ירושלים

עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי? מחפשים לוקיישן מיוחד אשר יעניק ערך מוסף לאירוע העסקי אותו אתם מקיימים? בואו להכיר מקרוב את אפשרויות האירוח במתחם האירועים של גבעת התחמושת.

מלון הר ציון - ירושלים

מלון הר ציון הממוקם במרכז ירושלים, מעמיד לרשותכם מספר מתחמי אירוח המיועדים לקיום כנסים, סמינרים ואירועים עסקיים החל מ-60 ועד 500 משתתפים.

מלון עין כרם - ירושלים

עין כרם, מלון בוטיק יוקרתי הממוקם בסמוך לכפר עין כרם שבירושלים, מעמיד לרשותכם חלל אירוח המעוצב בסגנון אירופאי המיועד בין היתר לאירוח כנסים ואירועים עסקיים עד 70 איש.

מלון יד השמונה כנסים - יד השמונה (בסמוך לירושלים)

מלון יד השמונה, מזמין אתכם ליהנות משירותי אירוח והפקה מלאים בתוך אולם לכנסים, הרצאות ואירועים עסקיים באזור ירושלים.

היכל פיס לתרבות ולאמנויות - ירושלים

מוזמנים לערוך את האירוע העסקי שלכם בהיכל פיס לתרבות ולאמנויות ירושלים וליהנות מאולמות היכל לעריכת כנסים ואירועים באווירה ייחודית של תרבות, יצירה ואמנות.

בית מזיא לתיאטרון - ירושלים

בית מזיא לתיאטרון בירושלים, מזמין אתכם ליהנות ממגוון נרחב של אולמות אירוח המיועדים בין היתר להפקת כנסים ואירועים עסקיים.

ג'רמיה JEREMIAH - ירושלים

ג'רמיה, אולם בוטיק המארח כנסים ואירועים עסקיים, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח אינטימית ואקסקלוסיבית לאירועים וכנסים עד 200 משתתפים.

אוריון Orion - ירושלים

אוריון, מתחם קונספטואלי לאירועים וכנסים בירושלים, ישמח לארח כנסים, הרצאות ואירועים עסקיים עד 400 משתתפים.

מלון אלדן - ירושלים

במלון אלדן הממוקם בלב ליבה של ירושלים, תוכלו למצוא אולם כנסים אינטימי ומיוחד המותאם באופן אישי לכל סוגי הכנסים העסקיים והמקצועיים המיועדים לקהל משתתפים של עד 80 איש.

מרכז מורשת מנחם בגין - ירושלים

מרכז מורשת מנחם בגין הינו מרכז כנסים ואירועים הממוקם בסמוך למושבה הגרמנית ומשכנות שאננים במרכז ירושלים. במרכז: פתרונות אירוח לכל סוגי הכנסים עד 300 משתתפים.

המרכז הישראלי למצויינות בחינוך - ירושלים

המרכז הישראלי למצוינות בחינוך, מתחם מודרני ומושקע לאירוח כנסים ואירועים עסקיים בירושלים, מעמיד לרשותכם אודיטוריום מפואר המיועד ל-600 איש וחדר סמינרים מאובזר הכולל 100 מקומות ישיבה.

אולם שמחה בכותל - ירושלים

שמחה בכותל, אולם כנסים ואירועי חברות בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח עסקי המשלבת בתוכה את אחד מנופיה הקסומים של ירושלים.

מלון בת שבע - ירושלים

מלון בת שבע, מלון בוטיק במרכז ירושלים, מאפשר גם לכם ליהנות ממספר אזורי אירוח להפקת כנסים, הרצאות ואירועים עסקיים וישיבות בירושלים.

ירושלים מקום נפלא לכנסים

אוויר הרים צלול כיין, וריח כנסים נישא באוויר בבירת ישראל, ואם גם אתם מחפשים בדיוק עכשיו אחר אולמות כנסים בירושלים, אז הגעתם בדיוק לדף הכי נכון באתר הכי נכון, הדף בו תמצאו רשימה של מקומות שמציעים בדיוק את מה שאתם צריכים ברגע זה, והוא אולמות כנסים בירושלים, העיר שהרים רבים סביב לה, והחן והיופי המיוחד שלה משרים על כנסים אווירה מיוחדת שלא מוצאים לעתים במקומות אחרים. 

השכרת אולם כנסים בירושלים

כפי שאתם רואים, ברשימה ישנם כמה וכמה מקומות שמציעים לך לשכור אולם כנסים בירושלים ברמות שונות בסגנונות מעט אחרים, ברמות הפקה כאלה או אחרות, ואתם אלו שצריכים לבדוק אלו מהם מתאימים יותר לכנס שלכם, בין אם מדובר בכנס קטן מקצועי, או כנס חברה מרובה משתתפים, בין אם אתם רוצים לקבל את כל השירותים במקום אחד או לדאוג לכל פרט באופן עצמאי, כלומר אולמות כנסים בירושלים שאתם שוכרים את האולמות עצמם ותו לא, ובין אם אתם רוצים ארוחה מלאה או כמה דוכני מזון פזורים, וגם אם אתם זקוקים למקום לקבלת פנים ולרישום, את כל התשובות לדרישות הללו שלכם תוכלו למצוא כאן בדף אולמות לכנסים בירושלים.