מועדון זוז ZOOZ - גן שמואל (ליד חדרה)

מסיבת בת מצווה / בר מצווה

חגיגת בר המצווה או הבת מצווה של הילדים שלכם מתקרבת, ואתם צריכים להתחיל לטפל בכל הסידורים הנחוצים: לשלוח הזמנות, לדאוג לאולם, למצוא אוכל טעים שילדים אוהבים, לצלם את חתן או כלת האירוע, וגם לחפש אטרקציות מיוחדות. מהיום מועדון ZOOZ גן שמואל מטפל לכם בכל התהליך!

 

מועדון זוז סניף גן שמואל - מעבר לחלומות שלכם - אנחנו במועדון ZOOZ סניף גן שמואל נצמיד לכם מלכתחילה מפיק צמוד, שיציג לכם את כל האטרקציות שלנו, ויעמוד אתכם בקשר קבוע בנוגע להתקדמות של תכנון המסיבה. אתם יכולים להיות בטוחים שזו תהיה מסיבה בלתי נשכחת עם אטרקציות מיוחדות, הפעלות עבור כל החוגגים, אוכל טעים - וכמובן שמועדון זוז סניף גן שמואל מפקח על כל התהליך מאל"ף ועד ת"ו.

צרו קשר – כל השאר עלינו!

עוֹד...

אטרקציות לבת מצווה

תשכחו מכל מה שידעתם על אטרקציות למסיבות בר/בת מצווה ובואו להכיר את האטרקציות המלהיבות הממתינות לכם במועדון זוז גן שמואל. האטרקציות המיוחדות והייחודיות שלנו חולשות על כל שלבי האירוח במהלך המסיבה, משלב קבלת הפנים וטקס הכניסה המפואר, דרך מסיבת הריקודים ועד לפינוקי הנשנושים והמתוקים הממתינים למשתתפים.


בין היתר תוכלו ליהנות מאביזרי מסיבות זוהרים, מתקן טרמפולינה מקפיצה באמצע רחבת הריקודים, תאורת אולטרה סגול ההופכת את רחבת הריקודים למתחם תלת מימד זוהר ומיוחד וסוגי אטרקציות נוספות הבאות לידי ביטוי במהלך הפעלות מדליקות לבני ובנות המצווה.

 

 

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

דינה

"חגגנו בת מצווה במועדון ZOOZ בגן שמואל וכל מי שהשתתף במסיבה פירגן לנו על בחירת המקום. אנו רוצים להודות לכל צוות ההפקה שליווה אותנו, ולהמליץ על המועדון לכל מי שחוגג בר או בת מצווה בקרוב".

הוסף חוות דעת

התקשרו:
contact logo